Sexuální turistika
Sexuální turistikaZdroj: Internet

Sexuální turistika II. – Evropské ráje neřesti

3.3/5
Hodnocení:

Většinou všichni vědí, že Thajsko je asijský ráj sexuální turistiky. Víte ovšem, kde funguje něco obdobného v Evropě? Možná budete překvapeni, ale i Evropa je plná míst, kde jezdí turisté za sexem. A nejsou to jižanské státy, jak by se mohlo zdát. Je sice pravda, že paničky jezdí lovit zajíčky do Itálie či Řecka, nicméně opravdový ráj prostituce najdete na Ukrajině.

Prostituce se na Ukrajině rozbujela především díky zavedení bezvízového vstupu 1. srpna 2005 a to pro všechny občany členských zemí Evropské unie. Vzápětí toho začali využívat sexuchtiví turisté, kteří začali ve velkém jezdit za místními kráskami. A co si budeme povídat – slovanské krásky to je něco. Není divu, že Angličané rádi míří za sexem na východ, když doma mají vesměs vyschlé pihovaté zrzky často připomínající spíše hermafrodita než ženu. A Němci to se svými obtloustlými Gertrůdami taky dvakrát nevyhráli. Navíc Ukrajina má image velice levné chudé země s krásnými nenáročnými dívkami.

Ukraina sexuální ráj?

Ukraina sexuální ráj?

Fakt, že sexuální turistika na Ukrajině opravdu bují, dokazuje, že loni ji navštívilo o 6 milionu turistů více než léta předtím. Přestože prostituce na Ukrajině není legální, podle oficiálních údajů je na Ukrajině k dispozici 12 000 prostitutek. Skutečné počty jsou však podle nevládních organizací několikanásobně vyšší! A podniky s prostitutkami dokonce nejsou jen doménou velkých měst, ale mnoho jich vzniklo i na menších městech. Prostituci se často věnují i studentky a řeší tak tíživou ekonomickou situaci. Plno prostitutek na Ukrajině se vyskytuje na dálničních odpočivadlech a za deset dolarů udělají cokoli.

Další profláklou evropskou lokalitou sexu je Praha! Přičemž jen v centru Prahy se obrat sexuálního průmyslu pohybuje kolem půl miliardy korun měsíčně. V České republice se podle odhadů živí prostitucí až 25 tisíc osob, z toho 6 tisíc prostitutek pracuje v nočních klubech, ostatní na privátech, eskortech a podobně. Naše hlavní město láká turisty především levnými cenami sexuálních služeb, minimální regulací sexuální nabídky a vysokou úrovní nočních podniků. Obrat sexuálního průmyslu v České republice činí asi 10 miliard korun ročně, z toho 7 miliard Kč u nás za sex utratí cizinci a 3 miliardy Češi. Nejvíce u nás za sex utrácí Němci a Britové.

A jak cestovní ruch podporují naše holky? Koukněte na videa:

Český holky a sex? Krásná kombinace(pouze nad 18 let.)

 

 

autor: Luboš Zárubecký
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.