uchylak
Zdroj: internet

Sexuální úchylky, které určitě neznáte

0.0/5
Hodnocení:

Někdo má rád vdolky, jiný zase holky a někteří dokonce oboje. Jenže někdo nemá rád to ani ono a uspokojuje se výhradně s mravenci nebo se soškou svatého. Existuje celá řada sexuálních úchylek o kterých se toho moc neví, lidé, kteří je mají jsou totiž většinou uzavření jedinci, kteří se drží v ústraní. Kdo by se taky chlubil tím, že ho uspokojí jen vstřikování si kapalin do těla? V našem výběru vám přinášíme výběr těch nejpodivnějších věcí, které někoho dokáží uspokojit.

uchylak

Koczwarismus – je poměrně mediálně známá úchylka. Nedávno při ní zemřel představitel Kill Billa, herec David Carradine. Jde o zlepšování si orgasmu dušením. Přívrženci této praktiky tvrdí, že se dostávají do stavů podobných drogovému opojení. Většinou je potom jejich blízcí najdou udušené kravatou na klice v podvazkách.

Formikofilie – lezl vám někdy mravenec po intimní části těla a vás to vzrušovalo? Potom možná trpíte formikofilií. V zásadě jde o zoofilii, jenže s mnohem menšími živočichy – žábami, mravenci, hlemýždi atd. Takže už příště uvidíte u mraveniště chlapíka s penisem namazaných medem, tak se nebojte – on je na menší.

Flagelace – určitě vás už někdy napadlo, proč se mniši ve středověku bičovali a sypali si do ran sůl. Kromě toho, že to očisťuje ducha a pálí to jako čert, to také sexuálně uspokojuje. Flagelatici najdou uspokojení jen tehdy, když někoho bičují, nebo jsou sami bičováni.

Akrotomofilie – toto je obzvláště zvrácená úchylka. Jedince, kteří jí trpí vzrušují jen lidé s amputovanou končetinou nebo s protézou. Velmi často také chtějí o nějakou končetinu přijít. Noviny jsou plné případů, kdy zdraví lidé chtěli amputovat končetinu na základě vlastního přání, když jim nemocnice nevyhovělo, často se o amputaci pokoušeli podomácku.

Injektomanie – některým lidem při pohledu na injekční stříkačku ztuhne krev v žilách, ne však injektomanovi. Tomu přináší vzrušení jen pohled na injekční stříkačku zapíchnutou do jeho, nebo partnerčina, těla. Tito lidé si rádi vstřikují fyziologické roztoky do intimních míst a ukájejí se tím.

Frotérismus – tato úchylka je nepříjemná zvláště okolním lidem. Ti, kteří jí trpí totiž vyhledávají doslova přecpané prostředky hromadné dopravy, kde se otírají o nic netušící dámy až k samotnému vyvrcholení. Při přistižení vše samozřejmě popřou, vystoupí a jinde začnou nanovo. Zvláštní, že velká většina úchylek je čistě mužskou záležitostí…

Somnofílie (syndrom spící princezny) – lidé takto postižení nejsou nijak nebezpeční sobě ani okolí. Jen je uspokojuje sex se spícím partnerem, případně probouzení ho sexuálnímu doteky nebo orálním sexem. Může to být i příjemné, když partnerka vidí, že máte ve spaní erekci a dopomůže vám k zajímavým snům a hezkému probuzení.

Symforofilie – není porucha nijak nebezpečná, zato společensky nepřijatelná. Lidé, kteří ji mají vyhledávají katastrofy, nebo opravdu těžké dopravní nehody a nad nimi se sexuálně uspokojení. Je to doslova ukájení se cizím neštěstím, ale jak praví starý latinský výrok: proti gustu žádný dišputát. Když ty nehody nezaviní, tak proč ne.

Hierofilie/homilofilie – těžko říct, jestli touto poměrně neškodnou úchylkou trpí kněží, či náboženští fanatici. Jisté je, že je vzrušují náboženské předměty jako jsou kříže nebo sošky (dívka masturbující krucifixem, protože jí došly okurky se do této kategorie nepočítá). Nebo vyhledávají sex přímo pod Božím dohledem v kostelech během mše.

Nozofilie – asi těžko byste byli vzrušení při pohledu na umírající babičku připoutanou na lůžku, to nozofilové takové chvíle přímo vyhledávají. Navzdory vrozenému pudu: Zůstat zdraví a naživu, je sexuálně vzrušují nevyléčitelně nemocní lidé a sami si přejí stát se jedním z nich. Lidská mysl dokáže opravdu překvapit…

Autor: Zdeněk Kolbuch

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.