zavislost
Zdroj: internet

Sexuální závislost je nemoc? Fakt?

0.0/5
Hodnocení:

V dnešní době se dá jako nemoc hodnotit téměř vše. Berete heroin? Jste nemocný. Přejídáte se? Jste nemocný. Vyděláváte miliony a přijde se na vaše nevěry? Ne, už nejste nevěrné prase, co si užívá života. Jste závislý na sexu, a to je velmi vážná nemoc!

zavislost

Závislosti na sexu se odborně říká „satyriáza“. A co o ní říkají odborníci? „Tato porucha označuje nadměrnou či obtěžující potřebu sexuálního vybití, které narušuje partnerské vztahy a nutí postižené k takové frekvenci partnerských nebo masturbačních aktivit, jež ztěžují sociální a profesionální funkce,“ uvedl doktor Zlatko Pastor pro magazín Žena.cz. Naopak přední český sexuolog Radim Uzel se nechal slyšet, že závislost na sexu neexistuje a jedná se pouze o větší či menší sexuální apetit. Je tedy možné, že bohatí a slavní jen našli snadný způsob, jak obhájit svoji nevěru?

Už od počátku Hollywoodu jsme mohli slavným hercům jen závidět nikdy nekončící příliv postelových radovánek. Herečky, modelky, fanynky… zkrátka sexbomby, o kterých normální člověk může jen snít, a oni je měli všechny. Dnes, když se něco takového provalí, celebrita prohlásí, že je závislá na sexu, putuje do léčebny a ještě dva měsíce potom plní bulvární plátky zprávy, jak statečně se svojí závislostí bojuje. Už to není: Johny Depp bral tvrdé drogy, ale dostal se přes to – je to borec. Ale: David Duchovny masturboval 30krát denně a už nemasturbuje –  je to borec…?

Vezměte si jen ta jména: Nejznámější např. Michael Douglas, Tiger Woods či Charlie Sheen. Potom Zoe Saldana (modrá kočka z Avataru),  Mick Jagger, Sagvan Tofi… Být sexuálně závislý je v módě, tak proč se nepřidat? Jediný, komu to věříme, je zmíněný David Duchovny, ale ten si místo postelových radovánek jen cvičil pravačku.

Závislost na sexu celebrit se dá poměrně jednoduše vysvětlit. Vezměte si, že pracujete v čokoládovně a úplně si zamilujete zdejší čokolády. Těch se vám nepřejí ani za rok, co je ujídáte, jenže pak přijde snižování stavů a bum, jste na ulici. Nebude trvat dlouho a budou se vám klepat ruce, protože nebudete mít svojí dávku té výborné čokolády. Teď si představte, že vaše kapela konečně prorazila a denně se na vás v zákulisí lepí desítky modelek s kalhotkami vlhkýma až u kolen. To by v tom byl čert, abyste si na to nezvykl!

Pravda… závislost na sexu přiznávají i „běžní smrtelníci“, ale chlapi přece nikdy neměli být monogamní stvoření. Časem jsme se naučili svoje pudy ovládat a nerozsévat naše sémě na každém rohu, jenže právě to byl vždy náš účel. Oplodnit co nejvíce partnerek, a zajistit tak co nejlepší pokračování našich genů. Chlapi, co to dělají, se zkrátka vrátili do doby, kdy chlapi byli samci – plní tedy svůj pravý účel. Takže jestli musíte neustále myslet na sex, svlékáte dámy v metru očima a vaše tři nejnavštěvovanější weby jsou porno, tak nevěste hlavu, nejste nemocní: jste zkrátka chlapi!

Zdeněk Kolbuch

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.