Tiger Woods - don´t say it loud
Tiger WoodsZdroj: Internet

Slavní muži, kteří nedokázali udržet svůj chtíč na uzdě

4.0/5
Hodnocení:

Sem tam se v našem světě objeví nějaký ten sexuální skandál. Vzhledem k době, v jaké žijeme, už to tak nějak bereme jako součást života. Zatímco u některých jedinců se jedná o ojedinělý úlet, u jiných je to naopak problém dlouhodobější. V tomto článku se na několik takovýchto záletníků z obou táborů podíváme.

Tiger Woods

Tiger Woods

Byl oslavován, uznáván a byl tváří několika známých společností. Po skandálu, který otřásl nejen golfovým světem, však vyplavala na povrch také druhá tvář oblíbeného sportovce. Když vyšlo najevo, že Tiger byl své dlouholeté manželce nevěrný s Rachel Uchitelovou, zdálo se to jako obrovský skandál a všechna média byla znepokojena. To však ještě nikdo nevěděl, co přijde dál. Prakticky každý den se v novinách objevilo další jméno ženy, se kterou měl Woods pohlavní styk. Momentálně se už bývalá světová golfová jednička vrátila z léčení závislosti na sexu a snaží se o svůj sportovní i manželský comeback.

 

Jimi Hendrix

Jimi Hendrix

Většina fanoušků tohoto kytarového génia si bude pamatovat především krásné melodie a spontánní koncerty, nicméně Jimi byl průkopníkem také něčeho trošku jiného. Rád si totiž občas nahrával domácí sexuální radovánky, které často nebyly jen o klasickém sexu. V té době však vládly domácím nahrávkám VHS kazety, což byl také asi hlavní důvod, proč se tyto záznamy nešířily světem tak rychle, jako se to stává dnes.

 

 

Silvio Berlusconi

Silvio Berlusconi

Údajně druhý nejbohatší muž v Itálii, momentální předseda vlády Italské republiky, prezident fotbalového klubu AC Milán a také velké zvíře v posteli. O různých záletech dnes již téměř pětasedmdesátiletého vlivného muže v Itálii už toho bylo napsáno dost a dost. Prominentní prostitutky už jsou v jeho vile takřka jako doma a každý Ital to bere s nadhledem. Jeho postelí už prošly stovky, možná tisíce různých slečen a ne nadarmo se v Itálii říká, že pokud chce být nějaká žena v Itálii úspěšná, musí projít přes Berlusconiho postel.

 

 

Bill Clinton

Bill Clinton

Byl to skandál nad skandály. Ve své době poměrně oblíbený americký prezident Bill Clinton šokoval nejen svou ženu, ale také celý svět, když vyšla na světlo světa jeho aféra s tehdejší stážistkou v Bílém domě Monicou Lewinskou. Monica šla velmi tvrdě za svým cílem a podařilo se jí Clintona svést, ačkoliv údajně ke klasickému sexu nikdy nedošlo. Lewinská svého nenadálého mediálního úspěchu využila jako správná podnikatelka. Rok po aféře vydala velmi dobře prodávanou knihu, kde svůj vztah s Clintonem poměrně otevřeně popisuje, a dokonce začala prodávat vlastnoručně šité kabelky.

Charlie Sheen

Charlie Sheen

Zlobivé dítě Hollywoodu, jak se také přezdívá dřívější hvězdě seriálu Dva a půl chlapa, se vybarvilo svým fanouškům hned několikrát. Kromě problémů s alkoholem a drogami je Charlie také velmi zdatný záletník a za ty roky si dopřál pořádné porce sexu s většinou velmi luxusními prostitutkami. Paradoxně tak jeho život do velké míry připomíná postavu Charlieho Harpera, kterého ve zmíněném seriálu po dobu více než osmi let ztvárňoval. Na svém kontě má již tři zpackaná manželství, momentálně žije s pornoherečkou Rachel Oberlin a modelkou Natalií Kenly. Domino spolu doma asi ale zrovna nehrají.

Autor : Jan Šťastný

 

autor: Jan Šťastný
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
  1. Petr

    Monika si jen chtěla zafoukat na saxik, tak ji Bill půjčil ten svůj. No stress…

  2. gogon

    Nj prachy dělaj člověka