panbozsky
Honza Kovařík z BerounaZdroj: internet

Staňte se „panem Božským“

0.0/5
Hodnocení:

Sex ve městě, sex na venkově, sex v tramvaji, sex na WC, sex kdekoliv, sex, sex, sex… To by bylo, co? V první ze jmenovaných variant, respektive seriálu s totožným názvem, má hlavní hrdinka Sarah Jessica Parker alias Carrie Bradshawová osudového chlapa, kterého nazývala ona i celý její ansámbl „pan Božský“. Zajímá vás, co je k tomu vedlo? Také toužíte po podobné přezdívce?

Peníze

Byl bohatý a ve „vyšších kruzích“ známý. Je nad slunce jasné, že majetek a postavení hrají velkou roli v očích žen a nezřídka i mužů. Neznám žádnou pohádku o Popelákovi (ano, jedna taková byla natočena, ale jednalo se spíše o nepovedený žert) či Sněhurkovi, kde se zamiluje krásná bohatá princezna do chudého a utlačovaného mladíka s ryzím charakterem. Odmala je nám podsouván model úspěšný vlivný bohatý muž a chudá hezká pracovitá a oddaná žena. Z reálného života známe jeho kapku střízlivější verzi – bohatý muž X hezká žena, případně chudý krásný mladý muž X bohatá stará jakkoliv vypadající žena. Všimněte si, že v obou variantách figurují peníze. A je to logické. Zadarmo ani kuře nehrabe. Každá normální žena, pokud lze pro toto hadí plémě použít přívlastku NORMÁLNÍ, zatouží dříve či později po dětech. Ten, kdo už nějaké robě doma má, ví velmi dobře, že se jedná o investici milou, leč nákladnou. A pokud dotyčná žena není majitelkou několika nemovitostí a tučného konta, jistě bude hledat finanční zabezpečení právě u svého partnera. Láska sice hory přenáší, ale školné, stravné, ani pleny, alespoň co je nám známo, ještě nikomu nezaplatila. Takže prvním předpokladem pro uchazeče o titul „pan Božský“ by měl být dostatek financí.

Vzhled

On to není klasický fešák. Má veliký a trochu křivý nos, také už není nejmladší. Ale umí se hezky obléknout, je vždy hladce oholen a voní i přes obrazovku. Pokud se snad řídíte heslem „správnej chlap má smrdět i na fotce“, tak to asi rovnou zabalte. Tím (+ velkým rumem) ohromíte tak možná „homeles girls“ ve IV. cenové. Nezáleží na tom, jestli máte vizáž manekýna. Většina žen dokonce tento typ mužů považuje velmi často za čtyřprocentní menšinu. Proto o ně ani prvoplánově nejeví zájem. Opět se bavíme o „normálních“ ženách… Samozřejmě, na charakteru záleží nejvíce, ale ten jaksi není na první pohled patrný, proto je vzhled velmi důležitý. A nesmíme zapomenou na staré známé přísloví, že šaty dělají člověka. Je lhostejno, zda se jedná o elegantní oblek či sportovní outfit. Hlavní je čistota a styl.

Charakter

Někomu mohl připadat kapku vlezlý a neodbytný. Hlavně když chtěl neustále řešit svoje problémy. Ale zrovna tak, jako se uměl litovat, dokázal stejně dobře i naslouchat a v krizi pomoci. Byl za každé situace galantní a pozorný. I když se jedná o scénáristy smyšlený příběh, situace, postavy a charaktery, které se v seriálu a později i filmu objevily, mají reálný základ. Nejedná se o nic fantastického, nemožného nebo dokonce nadpozemského, jak by se mohlo na první pohled zdát. Přestože se muž, o němž je celou dobu řeč, honosí bájným titulem, neměl by být pro většinu „normálních“ mužů problém se mu podobat. Často jim v tom brání pouze pohodlnost a zažité zlozvyky. Zazobaný elegán sice u žen boduje, ale pokud se chová jako neomalený bezohledný ťulpas, zřejmě skončí vztah ještě dříve, než začal. Ani nechci pomyslet, jakou si vyslouží přezdívku. „Pan Božský“ to jistě nebude.

Autor: Olga Jandová

autor: Mzone
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.