Jak si udržet ženu.
Jak si udržet ženu..Zdroj: Profimedia

Stručný a jasný návod jak si udržet ženu, aby Vám hned neutekla.

4.2/5
Hodnocení:

Každému z nás se určitě minimálně jednou stalo, že ho opustila partnerka. Nejrůznější průzkumy a internetové poradny pro muže na nás neustále chrlí návody, jak si drahou polovičku zaručeně udržet, ale o jejich účinnosti by se dalo pochybovat. Vezměme si příklad mého kamaráda, můžeme mu říkat třeba František. Jde o zachovalého pětatřicátníka, který si už neumí užívat svého staromládenectví a rád by se konečně usadil. Kdykoli se seznámí s nějakou zajímavou slečnou, hrozně se na ní upne a zahrnuje ji dárky a pozornostmi. Je to v podstatě hodný trouba – čeká na vyvolenou, až skončí v práci, aby ji odvezl domů. Po cestě se staví v několika obchodech, kde Franta samozřejmě zacáluje útratu a ještě je naprosto ponižujícím způsobem pasován na držák kabelky. O víkendech plánuje nákladné výlety, aby slečna byla spokojená. V hospodě platí drinky nejen jí, ale i kamarádkám, aby se ukázal, jaký je kabrňák. Nakonec to ale vždy skončí stejně. Slečna mu oznámí, že je sice moc hodný, ale že v něm vidí spíše kamaráda nebo bratra a pláchne mu s potetovaným fotbalistou nebo navoněným šampónem.

Jak to tedy udělat, aby dámu jednou provždy přešly „zaječí“ úmysly? Není to nic složitého. Nejen muž, ale i žena musí mít pocit, že o druhého usiluje. Zkrátka, že nemá nic jisté. Není od věci udržovat si okolo sebe okruh kamarádek, které budou zlehka brnkat na její strunu žárlivosti. Dáma musí mít pocit, že se na Vás stojí fronty! Ale pozor, arogance se neodpouští. Na druhou stranu jí musíte dát pocítit, že ačkoli jste obklopen ženami, vybral jste si právě ji, protože je pro Vás výjimečná a to nejen kvůli svému půvabu, ale i pro krásu duše.

Nekupujte jí hned všechno...

Nekupujte jí hned všechno...

Základem úspěchu je, aby ve Vás vyvolená cítila přirozenou autoritu. Toho dosáhnete tím, že se budete v situacích, které si to vyžadují, chovat jako dospělý. Nesnažte se ji ohromit klukovinami, jako je střelba ponožkami na koš, vypití piva na ex nebo tím, že vykrkáte abecedu. Žádná žena vedle sebe nechce mít přerostlé dítě, ale opravdového chlapa, o kterého se může opřít a na kterého se může vždy spolehnout!

Ačkoli jsme Vás výše nabádali, že ji máte nechat žárlit a proto máte mít v záloze pár kamarádek, neznamená to, že se budete otáčet za každou sukní. Nikdo Vám nezakazuje nenápadně hodit očkem po nějakém zvlášť vyvinutém kousku, ale tak ať to drahá nevidí! Beztrestně můžete obdivovat okolí jen sám nebo s přáteli. Když však budete vyzývavě koukat po kolemjdoucích v přítomnosti své polovičky, sklidíte akorát tak trestné body a možná i pohlavek. U těch feminističtějších navíc sklidíte i opovržení.

Pozor! Minimálně v počátcích vztahu si dejte pozor na detaily! Jiný sestřih, neotřelá úprava nehtů, nové šaty … Naprostá většina žen očekává, že si změn na jejich zevnějšku všimnete. A když už jsme u toho, tak rozhodně nezaškodí, když budete nosit v hlavě důležitá data, jako den jejích narozenin, datum Vašeho seznámení a podobně. Taky si zapamatujte jméno její čivavy a také jména nejbližších příbuzných.

S komplimenty a dárky zacházejte opatrně. Samozřejmě Vás nenabádáme k lakotě, ale na druhé straně si z Vás přece nemůže udělat „oslíčka otřes se“. Zajisté není na škodu zalichotit jí na začátku schůzky, že jí to moc sluší. Za to určitě sklidíte plusové body, ale vyvarujte se monologu na téma „ty jsi tak úžasná, že si tě ani nezasloužím“. Ona dáma pak skutečně nabyde dojmu, že si ji nezasloužíte a prchne. Dárečky jsou určitě vhodné u příležitosti jejího svátku, narozenin, případně výročí. Samozřejmě také není nic špatného na tom, když jí sem tam koupíte nějakou maličkost. Ovšem není normální pořídit jí během procházky v centru Prahy norkový kožich nebo kabelku od Gucciho. Na druhou stranu asi nebude mít radost, když jí koupíte teplákovou soupravu u vietkongů značky adibas nebo plyma. Prostě všeho s mírou, zlatá střední cesta. Nesmíte jí na začátku moc namlsat nebo se z toho v budoucnu stane standard. Nesmíte ale ani odradit nebo nabude dojmu, že jste chudák a barbar.

Pokud se bude ptát na vaši bývalou přítelkyni, vyjadřujte se stručně a jasně. Dlouhé povídání o vašem vztahu by v ní mohlo ponechat podezření, že jste se ještě nezbavil minulosti a potáhnete si ji s sebou i do dalšího vztahu. Nikdy svou novou přítelkyni nesrovnávejte se současnou, i kdyby to bylo myšleno v dobrém! Např. věta: „Tohle měla Jana taky ráda,” Vaši přítelkyni dvakrát nepotěší.

A na závěr nejdůležitější rada: Ponechte jí i sobě svobodu! Dopřejte své přítelkyni čas i prostor pro její koníčky a přátele. V žádném případě se o společnosti jejích kamarádek nevyjadřujte jako o „kurníku“ a nevysmívejte se jejím koníčkům, ať už si o nich myslíte cokoli.

Nebuďte na sobě závislí, protože závislost lásku ničí! Nechejte vše volně plynout a spojujte své koníčky (najděte si třeba oblíbený sport) a přátele postupně.

 

autor: Vladimír Tupý
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.