kolaz
Zdroj: aukcekauce.cz

Tablet i mobil za báječné ceny

0.0/5
Hodnocení:

Komerční článek:

Pátráte, porovnáváte, ale ceny mobilů nebo tabletů jsou všude hodně podobné? Mrkněte na aukcekauce.cz, tam ho získáte za zlomek ceny. Stačí jen trochu hráčské vášně!

Slevy vládnou českému internetu, tak proč další podobný web? Protože u nás nejde jen o slevy, je to skutečně hra. Vyberete, vsadíte, hrajete, přihazujete a nakonec – při troše toho pověstného štěstíčka – i vyhrajete třeba poslední model smartphonu za zlomek jeho skutečné ceny. Jde o aukci, napínavou hru, na jejímž konci může být televízor, GPS navigace za pouhých 5 procent skutečné ceny nebo třeba seskok padákem a vikendový pobyt za pár stovek.

Na rozdíl od jiných adres ale v téhle aukci budete přebíjet nabídky pouze skutečných zájemců, žádné černé duše, které schválně přihazují, aby šroubovaly cenu nahoru, tu nemají smysl. Každý příhoz stojí i tu černou duši vlastní peníze, takže proč si škozením jiným komplikovat život. A když tentokrát nevyhrajete, nic se nedeje. V této hře o svoje peníze nepřicházíte. Jsou vam vráceny v podobě slevy.

Nejen pro hračičky

A o co všechno se můžete v aukcích poprat? Nejsou to jen obligátní mobilní telefony nebo elektronika, ale také sportovní zážitky, balíčky zahraničních delikates nebo třeba brousič nožů. Anebo co vám vlastně brání vyzkoušet nějakou exotickou masáž a dát si okružní jizdu Prahou veteránem? A jak vlastně budete letos řešit Vánoce? Nebylo by snem pořídit je letos za skutečně snové ceny, přitom nevytáhnout paty z domu a ještě si u toho zahrát?

Napínavá hra do samého konce

Takže jak to vlastně funguje? Nejprve se zaregistrujte a prohlédněte si, co všechno naši prodejci nabízejí. Protože i ve skutečné aukci skládáte vratnou zálohu, máme i tady na aukcekauce.cz takovou malou pojistku: přihazujeme skutečné peníze. Dobijte si proto kredit a vyberte, ve které aukci zkusíte štěstí. Přihazujte a čekejte, zda budete mít víc štěstí než ostatní. Zboží vyhrané v aukci si vyzvednete u obchodníka. Ale ani pokud neuspějete, o své peníze vložené do hry nepřijdete. Dostanete je zpět formou slevového kuponu, který můžete u prodejce uplatnit na jakékoliv jeho zboží.

Vyvolávací cena přitom může být jen zlomkem té běžné. Obchod pana Nováka nabízí smartphone, který běžně pořídíte za více než 15 000 Kč. On ale nasadil vyvolávací cenu jedné koruny. Cena jednoho příhozu je 5 korun, zájem je veliký, cena se vyšplhá na 586 Kč, tedy stále ještě za hubičku, vy tím šťastným bohužel nejste. I tak ale neprohráváte, ani ostatní účastníci aukce nepřicházejí zkrátka. Sečtěte si, kolik jste přihazovali ve všech aukcích daného obchodu. Získáváte totiž slevu přesně v této výši. Zajděte do obchodu pana Nováka a vyberte si, co je libo, nezapomeňte však uplatnit svůj slevový kupon.

Aukce jako soutěž

Máte pravdu, tohle nejsou klasické aukce, spíš soutěž, do které však musíte od začátku vkládat peníze. Díky tomu se ale vyhnete tomu, že někdo schválně jen přihazuje peníze, aby vyšrouboval cenu dostatečně vysoko. Všechny vložené korunky se vám vrátí zpět. I když ale vysněný telefon nezískáte, o peníze nepřicházíte, stačí nakoupit u obchodu, kam jste příhozy posílali a proměnit zde všechny příhozy za slevu na produkty.

Žádné riziko, jen velká hra

Tak a teď už si projděte nabídku na aukcekauce.cz, zaregistrujte se, nabijte své konto a hrajte.

autor: admin
rubrika: Věda a technika
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.