8225729341
Zdroj: internet

Tanec u Tyče

0.0/5
Hodnocení:

Není to svlíkání u tyče, ale i tak neodcházejte a dočtěte si článek. Spousta lidí si myslí, že tanec u tyče je to samé co svlékání u tyče, bohužel to má jednu věc ve které se liší. Při tanci u tyče se tanečnice/tanečník nesvlíkají! Možná to je zklamání, ale i tak je to krásný sport a dívat se na pevná mladá těla jak se svíjí kolem tyče je… úžasný zážitek.

Pole dance vznikl v Indii v disciplíně mallakhamba, toto zvláštní slovo je cvičení na dřevěném kůlu. Lidi, kteří to cvičí, skáčou na kůl a dělají na něm různé cviky. Tanec u tyče je záležitost silného těla a i ducha, při cvičení se tanečnice často zraní nebo odřou. Zraněním je myšleno, že uklouznou, praští se a pak jim zůstanou modřiny.

Tanec u tyče mohou tancovat i chlapi, po světě jich několik existuje, ale v česku jich je určitě jen pár. Jestli jste žena, nebo i chlap, čtete tento článek a pole dance vás zaujal? Tak máte štěstí, protože v česku, je podle informací které jsem získal osm škol. Dokonce mají i internetové stránky, tak si zadejte do googlu škola tance u tyče a hned vám nějaké školy vyskočí.

Tanec u tyče je náročný sport a jedno číslo trvá něco kolem sedmi minut, které stojí asi čtyři až osm tisíc korun. Tyč, u které se tancuje, má dva režimy, při jednom se střed točí a u druhého je celá tyč pevná. Takže se můžete na tyči pěkně roztočit jak na kolotoči, ale pozor! Nedělejte to poblíž televize, může vám to uklouznout a pak ji rozbít. Taková tyč se dá zakoupit domu a nainstalovat do vašeho obýváku, při domácích párty se u ní mohou svlékat vaše opilé kamarádky nebo kolegyně a to stojí za to.

autor: Tomáš Lipták
rubrika: Adrenalin
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.