Rinspeed
Rinspeed UCZdroj: Internet

Tipy na auta pro drahé polovičky

0.0/5
Hodnocení:

Bojíte se, aby vám ten váš „skvost“, myslíme ten, co bydlí ve vaší garáži, někde neodřela nebo dokonce nenabourala? Pořád nadává, že interiér vašeho vozu připomíná smetiště? Blíží se výročí vašeho seznámení či dokonce sňatku a vy nevíte, čím svou drahou podarovat? Nabízíme řešení. Buď se s ní rozejděte a nebo jí kupte auto.

Hlavně aby bylo hezké

Znáte nás, všechny jsme stejné. Ono je nám ale lautr jedno, jestli TO má 5 nebo 6 rychlostí, jestli jezdí na benzín nebo naftu – v tomto ohledu prosíme nalepit cedulku na viditelné místo, abychom si to náhodou u pumpy nespletly. Velmi záleží na barvě, materiálu potahů a hlavně celkovém estetickém dojmu! Bylo by také dobré, aby TO mělo malou spotřebu, pokud nehodláte palivo dotovat vy. Protože v případě, že koupíte nějakého „žrouta nenasytného“, všechno špatně. Krademe snad?

Hlavně ať se vejde

Všude a všichni. Na velikosti v tomto případě vééélmi záleží. Přeplněná parkoviště, zácpy, počet aut neustále roste, kór v centrech velkých měst je to k zbláznění. A dávno už to není jen o tom, že my ženy neumíme parkovat. Většina samozřejmě ani jezdit… Koneckonců nezapomínejte, že jste to vy muži, kvůli kterým máme tak špatný odhad… Ale pozor, pokud vaše rodina čítá více potomků, případně je v nejbližší době plánujete, je třeba brát ohled na to, aby se vešel kočárek, nákup a v neposlední řadě také všichni pasažéři.

Jak z toho ven

Pokud nechcete vyloženě překvapit, i když vlastně překvapení to bude tak jako tak, převeďte na účet své milované jakoukoliv šestimístnou sumu (počítáno bez desetinné čárky) začínající minimálně číslem 4. Napište jí SMS, že přejete šťastnou ruku, ať si zajde koupit nějaké pěkné vozítko a děj se vůle boží. Vyhnete se tak několika velmi náročným hodinám strávených v autosalonech, které váš život zbytečně zkrátí o několik předlouhých let. Nebudete poslouchat výčitky, že chtěla červené, avšak vy jste koupil modré. Maximálně vám bude plakat na rameni a nadávat si, zatímco vy můžete s klidem pronésti: „…já to říkám pořád.“

Rinspeed UC

Rinspeed

 

Toto „jezdítko“ zde uvádíme spíše jako kuriozitu. Jedná se o dvoumístný elektromobil, který má místo volantu joystick a jeho maximální rychlost je 120km/hod.

Volkswagen CrossGolf

CrossGolf

 

Už pěknou řádku let oslovuje automobilka Volkswagen svými vozy Golf řidiče po celém světě. Tato novinka, představená na letošním ženevském autosalonu, nabízí mimo jiné pohodlná vysoko umístěná sedadla a výškově nastavitelné sedadlo řidiče i volant, což jistě ocení hlavně ženy menšího vzrůstu. V nadstandardní výbavě potom kožené čalounění, světlomety natáčené do zatáček, zadní parkovací kameru či dokonce „automatického parkovacího pilota“ Park Assist. Ceny od 642.900,-.

Audi A1

audi_a1_new

 

U nás se objeví na přelomu srpna a září, ale již nyní lze u prodejců objednávat. Pro sportovně založené ženy do města jak dělané. Kdo si počká, ten se dočká i 5-ti dveřové verze, zatím v nabídce pouze 3-dveřová. Ceny od 421.600,-.

Mini Countryman

Countryman_new

 

…ale úplně v pohodě i pro coutrywoman případně countrygirl. Styl se tomuto retroautíčku rozhodně upřít nedá. Jaké jsou jeho další přednosti? Tak třeba klimatizace v základní výbavě, kontrola tlaku v pneumatikách, audio s CD, soubor prvků pro nižší spotřebu, ukazatel ideálního rychlostního stupně a především středová kolejnice Mini Centrum Rail, na kterou lze umístit držáky kelímků, popelníky, přehrávače a pod., aniž byste se museli starat o jejich stabilitu. Nadstandardní vybavení nabízí například přední vyhřívané sklo, různé elektronické vychytávky pro majitelky Apple iPhone a jiných smartphonů, panoramatickou střechu. Na našem trhu by se mělo objevit kolem srpna s cenami od 499.980,-.

Renault Wind

renault_wind

 

Najde se pravděpodobně velmi málo žen, které by chtěly, aby jim vítr čechral za jízdy vlasy. Pokud se ale přece, pak jistě uvítá tento roztomilý dvoumístný minikabriolet, jehož cena začíná již na 399.900,-. No nekupte to…

Opel Meriva

opel_meriva_new

 

7. září 2010 se začne v ČR prodávat nová verze Merivy. V případě, že se má jednat o vůz, do kterého se vejde více než kabelka, vaše drahá polovička a její miniaturní čtyřnohý mazlíček, vřele doporučujeme. Plno šikovných interiérových přihrádek, originální protisměrové otevírání zadních dveří FlexDoors, integrovaný nosič jízdních kol v zadním nárazníku FlexFix, dostatek prostoru i pro čtyřčlennou rodinu, moderní a velmi vkusný design. Co víc si přát…?

Autor: Olga Jandová

autor: Mzone
rubrika: Auto Moto
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.