iphone_hry
Zdroj: internet

To nejlepší pro váš iPhone a zcela zdarma

1.0/5
Hodnocení:

Také jste propadli iPhone mánii? Tento tenký dotykový mobil vás dostal natolik, že jiné neuznáváte?

iphone_hry

Nejste zdaleka sami, počet uživatelů tohoto telefonu vydá za pěknou armádu. V dnešní době se již vyrábí mnoho podobných telefonů, ale to, čím se tento mobil skutečně vymyká, je množství různých aplikací, které jsou pro tento mobil vyvíjeny. Dotykový displej totiž umožňuje naprosto speciální ovládání těchto aplikací. Mobil tak můžete přeměnit třeba ve foukací harmoniku, přenosnou televizi, zakouřit si v něm cigaretu, nebo si šňupnout! Ano, iPhone naprosto změnil pohled na to, co všechno můžete pro mobilní telefon vyvinout a dal tak prostor všem těm, kdo jsou dostatečně hraví a mají patřičnou fantazii. Pro iPhone totiž může navrhovat aplikace prakticky kdokoliv, kdo ovládá potřebné technické znalosti. Některé z nich můžete zakoupit třeba v Apple store na internetu, ale celá řada jich je ke stažení zcela zdarma. Pokud jste také fanoušci této hračičky, pak se podívejte, jaké jsou nejoblíbenější aplikace, které si můžete stáhnout zcela bezplatně a které by ve vašem mobilu neměly chybět.

Jak volat zdarma?

Také se vám nezamlouvají každoměsíční účty za telefon a rádi byste ušetřili? A znáte Skype? Jde asi o nejznámější program pro volání nejenom z počítače na počítač. Dobrou zprávou je, že si můžete ze stránek  Skype stáhnout zdarma verzi pro váš iPhone. Pokud jste si pořídili s iPhonem některý z datových tarifů a platíte tedy stejně, i když jste připojeni chvíli, nebo celý den, pak máte dvojnásob vyhráno, protože za používání Skype nezaplatíte ani korunu. Volat si bezplatně můžete s dalšími uživateli tohoto programu, ať už na počítači, nebo v telefonu.

Facebook ve vašem mobilu

Také jste se stali závislými na Facebooku? Díky speciální aplikaci, kterou si stáhnete z adresy Facebooku můžete být na příjmu prakticky neustále. Měsíčně tuto aplikaci používá přes 32 milionů lidí! Aplikace umožňuje skoro stejné pohodlí, na jaké jste zvyklí z počítače, včetně přidávání fotografií a videí z mobilu.

Ladička, blesk i pivní tácek!

Hrajete na kytaru? A potřebujete ji naladit a nemáte zrovna po ruce ladičku? Stáhněte si ze stránek Macu program iPhone Guitar Tuner 1.1 a laďte pomocí vašeho mobilu!

Váš iPhone můžete také v mžiku přeměnit ve vodováhu! Stačí k tomu si stáhnout ze stránek www.ihandysoft.com aplikaci iHandy Level Free. Používá se úplně stejně jako klasická vodováha.

iPhone nemá blesk, což se může na některých fotkách špatně projevit. Stáhněte si proto aplikaci Flash for free , která vám sice pravý blesk nevyčaruje, ale umožní vaše fotky vylepšit, aby i ty tmavé vypadaly co nejlépe.

Máte rádi pivečko a často ztrácíte pojem, kolik jste jich vlastně urazili? Pořiďte si aplikaci Beercoaster, díky které si můžete sami počítat až čtyři různé druhy drinků, které popíjíte a žádní vrchní vás tak neošidí! Aplikace má podobu pivního tácku, na který jednoduše zaznamenáváte čárky.

-mia

autor: pitrs
rubrika: Věda a technika
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.