bryle_1
Zdroj: internet

To nejlepší ze slunečních brýlí pro rok 2010

0.0/5
Hodnocení:

Letošní sezóna přinesla skutečně mnoho zajímavých modelů, z nichž jsme si dovolili vybrat ty nejlepší hned v deseti kategoriích.

Nejlepší comeback

bryle_1

Tyto brýle by se daly definovat jako menší, čtvercovější alternativa ke klasickým leteckým. Nesou jméno Ray-Ban Caravans a představeny byly poprvé již v roku 1957. Věk jim však nijak neubral na atraktivitě a oblíbenosti, takže dnes jsou doslova všudypřítomné. A co je důležitější, stále působí stejně nadčasově jako vždy. Cena 119 USD.

Nejlepší samoregulační

2

Za situace, že patříte k osobám dbalým (kvůli svým očím) stupně ztmavení brýlí, můžete si pořídit třeba tento model známý jako Louis Vuitton Damier PM. Ten se automaticky ztmavuje a zjasňuje dle okolního světla, přesto ale brýle doporučujeme uvnitř sejmout. Cena 640 USD.

Nejlepší tradiční letecké

3

Aviatika + brýle pro piloty jsou v brýlové branži skutečná klasika všech klasik. A přesně takové jsou i tyto značky Gucci 1933/S, které nabízí maximálně osvědčený design. Ani cena není až tak necitelná: 295 USD.

Nejlepší stínované

4

Postupně tmavnoucí brýle kombinují to nejlepší z brýlí čirých i slunečních – seshora chrání před sluncem a zezdola vidíte, co potřebujete. Model Dior Homme Black Tie to zvládá skutečně mistrovsky. Cena 275 USD.

Největší investice

5

Brýle nemusí mít nutně vždy jen podobu laciného plastu či drátku, ale mohou se stát i celoživotní investicí. Což je i situace platinových brýlí značky Cartier se jménem Santos de Cartier. Cena 730 USD.

Největší nostalgie

6

Jedno z nejlepších letošních pocvičení v nostalgii nabízí model Moscot’s Yukel, který jako by vypadl z let 60. díky svému hnědě lemovanému obočí. Cena je docela rozumná: 229 USD.

Nejlepší dvojtónový rám

7

Mnoho značek v poslední době na tento styl zanevřelo, což je docela škoda. Velmi zajímavý kousek v tomto duchu nicméně nabízí designérské studio Burberry (k nalezení v katalogu jako model 4083). Kontrast mezi průsvitnou a temnější zkrátka vytváří v nositeli ten pravý vizuální zájem okolí. Cena 200 USD.

Nejlepší skla

8

Tuto kategorii uchvátily opět jedny letecké brýle. Tentokrát jde o model Phantom od Davida Yurmana vybavený zlatým antireflexním krytím. Cena 595 USD.

Nejdecentnější brýle

9

Pokud vás děsí blýskavost a přebarvenost ostatních modelů, můžete zvážit pořízení typu 2978 z Vintage Collection od Persol. Typické brýle pro muže jemných a vyzrálých chutí, který nehledá pozornost okolí za každou cenu. Cena 310 USD.

Nejlepší model z želvoviny

10

Kdo si potrpí na brýle tvořené z mnoha barevných odstínů (tzv. „želvovina“), může zkusit typ Renzo pocházející z rukou Olivera Goldsmithe, který je velmi stylovým doprovodem. Cena 360 USD.

Autor: Petr Hájek

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
  1. Perica

    Ja sem si poridil tito a jsou super, doporucuji http://www.eurooptik.cz/Ray-Ban-ORB-3025.954