axe-advanced-collection-urban-alexander-liang-02
AXE URBAN CLEAN PROTECTIONZdroj: AXE

Proč ženám nevoníme? A co s tím můžeme dělat?

5.0/5
Hodnocení:

“Nezájem, smrdíš!” Už jste někdy slyšeli něco podobného od ženy, kterou jste se rozhodli oslovit? Spíše ne. Ženy jsou přeci jenom něžná stvoření. A odbývají nás něčím méně urážlivým. Ale to neznamená, že si něco podobného nepomyslí. Častěji totiž využívají čich než zrak při hodnocení potenciálního sexuálního partnera. A taky jim často něco nevoní.

Důvodem je jejich vyvinutější čich. Podle vědců z Univerzity v Riu de Janeiru obsahuje čichová sliznice žen až o 43 % více neuronů než ta mužská. Svou roli tady hraje evoluční biologie. Ženy měly na starost sběr plodů a musely se tak naučit čichem posoudit poživatelnost a zralost plodů. Na rozdíl od mužů, kteří se museli při lovu orientovat v prostoru hlavně zrakem.

Čich u žen také hraje důležitou roli při výběru sexuálního partnera. Protože pro muže nevzniká takové riziko, když si špatně vybere, může čich nahradit zrakovými vjemy. Žena musí mít větší jistotu. A k tomu jí zrak nestačí. Používá tedy hlavně čichové vjemy. Ženský mozek dokáže odhalit vhodného potenciálního otce dětí dokonce během několika vteřin. Takový muž ženě hlavně atraktivně a příjemně voní.

Axe_APA_urbanZdroj: Archiv značky

Myslíte si tedy, že byste měli ženám umožnit, aby cítily váš přirozený odér? Protože, pak to je ten pravý vztah, založený na přirozených chemických procesech?

Omyl. Pokud je váš pot na kůži rozložený díky bakteriím, nemá to s vaším přirozeným pachem nic společného, protože čerstvý pot není cítit. A taky jsme se naučili podvádět skoro ve všem a funguje to i u vůní. I čichové orgány žen lze oklamat. Za pomoci parfémů, deodorantů a antiperspirantů. A zvýšit tak své šance na to stát se mužem, kterému málokterá žena odolá. I ta s tím nejcitlivějším nosánkem.

AXE_50ml_Stick UrbanZdroj: Archiv značky

Ideální příležitost vyzkoušet letní novinky od Axe, které máme v redakci na testování.

AXE URBAN CLEAN PROTECTION ve spreji Sprejové antiperspiranty jsou nejběžnější variantou. Jejich výhodou je jednoduchá aplikace a velký výběr. Axe Urban Clean Protection by měl poskytnou ochranu až na 48 hodin. A při testování skutečně vydržel celý den, i hodinu ve fitku. Výhodou je, že nezanechává stopy na oblečení. Příjemným detailem je lock systém, kdy se sprej „odjistí“ efektním otočením závěru. To zabrání například nechtěnému zmáčknutí spreje v tašce. Balení 150 ml je standardní a skladné. Vůně je příjemná, ale je třeba počítat s tím, že je dost výrazná a nemusí ladit s vaším parfémem. Naštěstí má Axe v portfoliu na doplnění i vůni ze stejné produktové řady. Za cenu bezmála 90 korun jde o dobrý antiperspirant, který patří mezi lepší v dané kategorii.

axeurbm_dbor10_01__2Zdroj: Archiv značky

AXE URBAN CLEAN PROTECTION jako pevný antiperspirant Jeho velkou výhodou je, že déle vydrží. I přestože je v menším balení než Axe antiperspirant ve spreji.  Při testování chránil stejně (možná i pocitově lépe) než jeho sourozenec ve spreji a oblečení zůstalo bez skvrn. A pokud chcete používat parfém z jiné řady nebo od jiné značky, je pro vás pevný antiperspirant ideální volbou, protože nemá výraznou vůni a snadno snese kombinování. Tento produkt je naším šampionem.

AXE URBAN TOBACCO & AMBER  je poměrně silná a výrazná vůně, která vydrží celý den. Je tedy ideálním společníkem na letní aktivity a cestování. Prodává se v plechové nádobce, takže se v tašce nerozbije, jako to hrozí u skleněného flakonu. Velikost 100 ml je zároveň dostatečně kompaktní. Vůně je poměrně sladká, ale přesto mužná. Ideální jako všednodenní basic vůně.

autor: mar
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.