chodba_prsa_saty_podpadky_divka (1)
Zdroj: internet

Tři v jedné aneb Co muži vlastně chtějí

0.0/5
Hodnocení:

Autor I.P.

V obecném povědomí je zakořeněno, že pokud chce žena urvat pana Pravého, musí mu být vášnivou milenkou, starostlivou manželkou a také chápající matkou. To vše v jedné, samozřejmě nadmíru vnadné osobě. Jak si ale představují ideální partnerku samotní muži? A existuje vůbec nějaká univerzální a obecná odpověď na otázku, co vlastně muži chtějí?

chodba_prsa_saty_podpadky_divka (1)

Průzkum provedený na náhodném vzorku respondentů přinesl pro mnohé muže (a málokterou ženu) překvapivý výsledek: Muži sami nevědí, co vlastně chtějí a běda, když to nedostanou!

Zatímco dvacetiletý Petr preferuje u žen mateřské a vlídné chování, to vše obalené kyprou náručí, jeho stejně starý kamarád touží po výprasku od kostnaté blondýny, nejraději s hranatými brýlemi. Generace jejich otců, udřena z náročného zaměstnání, potajmu sní s lahváčem v ruce, o bouřlivém sexu s adolescentkou. A senioři? Ani ti, díky modré pilulce, nezahálejí. Důchod pečlivě dělí na výdaje v lékárně, sexshopu a hračkářství, kde svým nejnovějším potomkům, nikoli vnoučatům, kupují plyšové medvídky a vesele vyhazují ze schránek pozvánky do Společnosti přátel žehu.

Ideál? Tři místo jedné

Ale vraťme se k průzkumu. Trochu jasno v zapeklité otázce o ideální ženě přinesl až poslední z dotázaných, manager Michal. Jeho odpověď mnohé zaskočila: „Muži nechtějí tři v jedné, muži přece touží po všech třech. Proč by se jinak tolik hodin dřeli v práci, když by živili jen jednu ženskou…?“ Potom nám odhalil svoje malé tajemství. Vztah udržuje nejen s bývalou ženou, s kterou zahýbá své současné o dost mladší manželce, ale pro zpestření udržuje vztah i s učitelkou angličtiny, dámou víc než v letech. „Je to zábava!“ říká a vysvětluje: „Pokud si mohu pohrát s povadlým poprsím svojí teacher, hned si večer více vážím pevných koziček mladé manželky. A zralost i vtip bývalky mi pomůže překonávat infantilní manželské hádky. Dá se vlastně říct, že bez těch dvou bokovek bych se už dávno rozváděl..“

Co na to sexuolog

Tak co tedy muži opravdu hledají? Lásku, sex, něhu, péči, porozumění nebo společné koníčky a kvalitně strávený volný čas? Měla by se každá žena místo matematiky učit vařit a jezdit na inlajnech? O odpověď jsme požádali i jednoho z předních sexuologů, Dr. Ocáska: „Potřeby mužů se mění během života v závislosti na výši postavení a materiálním zabezpečení. Zatímco mladý chudý jedinec slintá při pohledu na hospodyňku vonící skořicí a vanilkou, dostatečně zabezpečený samec preferuje lov. Vzrušuje ho tedy žena nedostupná, agresivní a nebezpečná. A naopak. Unavený majitel několika firem začne znovu pošilhávat po laskavém objetí mateřsky vyhlížející ženy, která se spokojí s jeho zlatou platební kartou a nečeká krkolomné výkony v posteli…

Shrnuto a podtrženo: výzkum ukázal jen jedinou společnou vlastnost všem samcům živočišné říše, muže nevyjímaje. Absolutní nedostatek věrnosti a s tím spojenou sebevražednou promiskuitu. Možná by neškodilo zeptat se na to samé i žen. Preferují rovněž tři jedince – milence, partnera a milujícího otce, to vše ve vyvinutém a svalnatém těle?…O odpověď se, milý čtenáři, poděl se svým zrcadlem. A pozor na střepy!

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.