2016_02_17_carwash
http://bkfcarwash.czZdroj: http://bkfcarwash.cz

Údržba vozu v zimě

0.0/5
Hodnocení:

Zima je pro mnohé velmi oblíbeným ročním obdobím. Příznivé sněhové podmínky přejí milovníkům klasického či sjezdového lyžování, vyznavačům snowboardingu a dalších radovánek. Sníh zbožňují i děti, které si užívají sáňkování a bobování a pořádají proti sobě sněhové války. Pro řidiče a vlastníky automobilů je však sněhová nadílka spíše přítěží, kterou by nejraději oželeli.

Sníh na silnicích s sebou přináší nejen zvýšené riziko hromadných autonehod, ale také množství práce pro silničáře, kteří musí, zvláště v horských oblastech, v pravidelných intervalech odhrnovat napadaný sníh a ošetřovat vozovku posypovou solí. A právě ta bývá skrytou hrozbou pro všechna vozidla. V případě, že řidiči nevěnují v zimním období zvýšenou pozornost údržbě karoserie vozu, můžou být následky téměř katastrofální. Zrezivělé podvozky mnohých automobilů nejsou po zimě žádnou výjimkou. Jak ale takovému osudu předcházet? 

Pomocí bezkontaktních myček, které jsou v dnešní době k mání téměř na každém rohu, se dají zbytky soli rychle a pohodlně odstranit. Ani cena za takovou službu není nijak závratná. Nechtějí-li se však řidiči a majitelé vozů namáhat nebo mají strach, že se při údržbě vozidla ušpiní či zamokří, mohou využít služeb klasické automyčky. I ta totiž může nabídnout nespočet možností, jak automobil před zimou ochránit. Řada moderních programů umožňuje snadno a bez větší námahy nechat automobily navoskovat a vytvořit tak na karoserii mikrofiltr, skrze který se posypová sůl dostane mnohem nesnadněji. Síť automyček BKF Carwash nabízí kvalitní a spolehlivé služby po celé České republice. Na stránkách společnosti bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut lze najít všechny potřebné informace k dostupným službám. Zima pro řidiče nemusí být strašákem, věnují-li svému automobilu dostatečnou péči.

autor: Jan Šťastný
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.