Chytrá sova
Chytrá SovaZdroj: Archiv Mzone

Umělá prsa se mi hnusí, ale přítelkyně je chce. Co s tím?

5.0/5
Hodnocení:

Dotaz: V posledních dvou letech podnikám a vede se mi víc než dobře. Jenže mám pocit, že mi všichni závidí. I doma – rodiče a brácha se švagrovou. Došlo to tak daleko, že jim tajím, když jsem někde v cizině. Nevím, co s tím. Já za to přece nemůžu, že jsem šikovný.                               Ondra

Sova: Milý Ondro, škoda že nepíšeš, čím se vlastně živíš a čím ses živil před tím, než jsi začal zázračně bohatnout. Tuším, že zakopaný pes bude ve způsobu tvého podnikání, nikoli v tvém bohatství. Člověk, který je úspěšný díky svým schopnostem, vědomostem a píli, by měl být přiměřeně hrdý a nezapruzený. Promiň, ale ty mi připadáš tak trochu tajemný, trochu zakomplexovaný a ještě o trochu víc skrytě agresivní… Zkus popřemýšlet, zda se jedná ze strany tvých blízkých opravdu o závist. Není to spíš obava, že budeš brzy chodit ve štráfatém pyžamu? Zdraví tě sova.

Karel: Tvůj pocit je správný, jsme totiž částečně národ závistivců. Umíme akorát kecat a závidět, než něco navíc udělat. Neskrývej úspěch  a pěkně si to užívej a ty co závidí, ať se třeba do kalhot.

Dotaz: Můj přítel, se kterým chodím už rok, mě pořád v něčem opravuje. Nejdřív si přál, abych zhubnula, potom abych změnila účes a teď mě nutí, abych si udělala vysokou školu. Mám pocit, že mu nikdy nebudu dost dobrá.                 Petra

Sova: Milá Petro, napadá mě rychlé, bezbolestné a elegantní řešení. Co kdybys mu takhle hezky a nahlas řekla: Nasr…! On se urazí a bude hledat novou oběť k zušlechťování. A ty? Vydychneš si, nastavíš tvář sluníčku a větru. Konečně si oddechneš. Budeš volná! Hurá! Vše dobré přeje sova.

Karel: Souhlasím, poslal by ho tam taky.

Dotaz: Moje přítelkyně si chce nechat udělat silikonové poprsí. Já jsem proti. Hnusí se mi to a myslím, že to nemůže být nic zdravého. Nikdy jsem jí neřekl, že by se mi její poprsí nelíbilo nebo zdálo malé. Nevím vůbec, proč jí taková blbost napadla. Jak bych jí to mohl vymluvit?    Honza

Sova: Já nevím, jak bys jí to mohl vymluvit. Když si ženská něco usmyslí… Možná by spíš pomohlo zjistit, jak ji ta blbost vůbec napadla. Píšeš, že jsi nikdy neřekl, že se ti její poprsí nelíbí. A že se ti líbí, to jsi řekl? Mám kalné tušení, že ne. Možná pomůže, když ji zahrneš upřímným obdivem a nebudeš pošilhávat po každé kojné, která půjde zrovna kolem. V opačném případě šetři. Jednou plastickou operací to většinou nekončí! Ho, hó, vlastně hu, hů. Sova.

Karel: Honzo, co je malé, to je hezké. Ale co je větší, to je lepší. Tak se toho neboj… :-)

Dotaz: Nedávno jsem se potkal s bývalkou a z nostalgie jsem ji pozval na kafe. Hezky jsme pokecali, ale nic víc. Chodili jsme spolu dost dlouho na to, abych celkem jistě věděl, co je zač. Jenže ona mě začala pronásledovat. Pořád mi volá, posílá SMS, dokonce mi napsala dopis, jak na mě vzpomíná… Nevím, jak se jí zbavit a neurazit.                                X.

Sova: Milý X., zřejmě si na tom kafi vysílal klamavé signály, které ji podnítily k akci. Je načase říct té doufající nebožačce, že je bez šancí. Slušně, ale na rovinu a bez vytáček. Tak se pochlap, charaktere, pozvi ji na to kafe ještě jednou (na veřejnosti je šance, že neztropí scénu) a tam jí všechno upřímně vysvětli! Asertivita, hochu. Tu my sovy probíráme už v první třídě.

Karel: Pošli jí do prd…, to zabere. Hlavně to nenech vyhnít a řekni jí to, aby si nedělala falešné naděje. Počítej s tím, že když jí vezmeš na kafe, tak tam může začít bulet a bude akorát scéna.

Dotaz: Moje přítelkyně mi asi zahýbá. Nedávno jsem jí projel telefon a našel několik divných SMS. Klidně bych jí to i odpustil, taky nejsem úplně bez viny, ale ona mi asi zahýbá s mým kámošem. Ten je navíc zadaný a má malé děcko.   T.

Sova: Milý T., co k tomu říct. Ty zahýbáš, ona zahýbá, on zahýbá a to dítě možná také není jeho. Navíc šmejdíš v cizím telefonu. K čemu nějaké trapné soví moralizování? Pro mě za mě, dejte si po papule, nic jiného si stejně ta vaše partička nezaslouží. Nazdar! Sova.

Karel: Vidím to stejně. Ty zahejbáš taky, tak co. Ale když jí každej večer pořádně naložíš, tak na to nebude mít chuť a kámoš utře. A můžete v klidu na pivko…

Dotaz: S mojí holkou máme, alespoň myslím, hezký vztah. Nebydlíme spolu ale ona u mě přespává a já u ní. S rodiči se vzájemně taky sneseme. Problém se ale týká její povahy a touhy po romantice. Nejdřív mi to přišlo hrozně roztomilé, když pořád činčala nějaké vonné svíčky atd. Ale teď mi to leze na nervy. Vyžaduje kytky a romantické večeře, člověk by se za chvíli styděl sníst buřta.                            Pavel

Sova: Ani když si k tomu buřtu dáš pár karafiátů? Promiň. Pavle, prostě ti spadly z očí růžové brýle a začal si vidět svoji milou takovou, jaká je. Buď ber, nebo nech být. Možná se jen dožaduje tvojí pozornosti a lásky, která ochabuje. A možná potřebuje jen trochu reality. Tak jí to řekni! Že chceš místo vonných tyčinek a sladkobolných kváků raději buřta a nohy na stole. Udělej jasno a uvidíš. Držím palce, sova.

Karel: Romantika, to je zabiják vztahů.

Dotaz: Je mi to skoro trapné psát, protože můj dotaz je směšný, ale pro mě zásadní. Moje holka, vlastně už spíš manželka, protože v létě máme naplánovanou svatbu, je na štíru s hygienou. Nejdřív mi to nevadilo, spíš mě to dokonce vzrušovalo, že je cítit potem a takovým tím pyžmem. Jenže ona si ani nečistí zuby a chce se líbat! A kalhotky si taky moc nepere. Hodně o tom přemýšlím, co bude, až se nám narodí dítě a tak…                                     XX.

Sova: Milý XX., tvůj dotaz není vůbec směšný, spíš naprosto zásadní. Jestliže je tvoje holka už teď takové prasátko (pardon), po svatbě bude stoprocentně o hodně větší. A když ti to vadí už teď –  a vůbec se tomu nedivím –, bude ti to v budoucnu vadit o hodně víc. Asi bych měla radit, abys s ní o tom mluvil. Jenže mluvení nepomůže. Z čuněte se prostě mistr Propper nestane. Tak pokud nechceš strávit život ve chlívku, je načase vymyslet na léto jiný program! Co třeba cesta kolem světa, nelíbila by se ti…? Zdravím, sova.

Karel: Umejt nebo fakt nevím…  Počkej až jí začnou smrdět nohy…

Chcete se i vy na něco zeptat? Odhoďte stud a napište naší milé paní Sově na chytrasova@tiscali.cz. Všechny dotazy budou vyslyšeny.

autor: Ivana Prudičová
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.