večeře
Zdroj: internet

Uvař jí aneb polopatický návod na zaručený úspěch

0.0/5
Hodnocení:

Vlastnoručně uvařená slavnostní večeře, rozžaté svíčky a postel zasypaná okvětními lístky růží. Romantika s velkým R. Tentokrát ji ohromíte, rozněžníte, svedete… ´Tak proč se tváří  divně, rozpačitě a dokonce snad naštvaně?´ ptáte se zoufale,  zmožený nákupem a vařením. Sledujete její pohled a… STOP!

večeře

Zde je namístě ukázat celou situaci znovu, tentokrát jejíma očima.

Přichází hladová a načinčaná. Touží udělat dojem a oceňuje již předem vaši snahu. Poprvé bude jíst vámi vlastnoručně připravené jídlo a možná i poprvé přespí ve vašem bytě. Místo navoněného šviháka ale vidí ukoptěného kuchtíka s flekem na triku a umaštěnými vlasy. Jídlo celkem voní, ale co ten nepořádek v kuchyni? Proboha, kdo tohle bude uklízet? V tomhle bordelu, pardon, mám JÁ večeřet?!

Tak vidíte, takhle ji neohromíte ani nesvedete. Proto si to vaše vaření probereme celé od začátku, krok za krokem. Zdánlivě nejdůležitější se jeví pokrm, který se chystáte uvařit. Opak je ale pravdou. Čečetce, kterou míníte obloudit, je s největší pravděpodobností úplně jedno, co bude konzumovat. Stejně bude držet dietu a do jídla sotva ďobne. Proto zvolte co nejjednodušší jídlo a ušetřenou energii nasměrujte do vnějších efektů: květiny, svíčky, prostírání, dáreček, pití, výběr sklenic, příborů, talířů…

Že už se chytáte za hlavu? Vždyť jsme ještě ani nezačali!

Vše nakupte – anebo zapůjčete – s výrazným časovým předstihem, abyste v den D mohli napřít úsilí jinam, no víte kam… Jako menu navrhuji: zeleninový salát jako předkrm – můžete hotový zakoupit v supermarketu, nikdo to nepozná. Hlavním chodem by pak mohlo být kuře(pokud není vegetariánka!); do pekáče ho umí dát snad každý… A jako dezert třeba zmrzlina. Zbývá pití – nezapomeňte i na nealko, ať vám neusne hned u stolu…

Vyzdobte byt, nachystejte slavnostní stůl, zkontrolujte kuře,

ať nemusíte volat hasiče, vysprchujte se, navoňte, převlečte do čistého. Cestou kopněte drobky pod skříň a fusekle za gauč, abyste vzbudili zdání spořádaného a úspěšného mladého muže. Zchátralý vagabund sice může lákat svým neodolatelným odérem tajemna, ale dlouho s ním žádná nevydrží! A pozor, už vchází ONA:

´Ach, jak tady má uklizeno! A jak mu to sluší! A jak to tady voní!´ říká si v duchu a ohromeně se rozhlíží po vaší garsonce, kde se v mihotavém světle svíček lesknou skleničky a vycíděné příbory. Vše vypadá tak dokonale, skvěle. Kdo by si všimnul propáleného koberce a napůl servané záclony… Z nabízeného kuřete si párkrát zobne a zálibně se povrtá ve zmrzlině. Tlumená hudba, dobré víno… romantika s velkým R.

Jsme opět na začátku. S minimálním úsilím se večer zdařil lépe, než jste očekával i v těch nejbujnějších představách. Udělal jste dojem. Ohromil. Zvýšil si prestiž. Dosáhl svého! Odešla až ráno… a usměvavá! Konečně… Tak od nynějška už víte, o čem to všechno je – o potem zapáchající snaze určitě ne! Hrajte na efekt, na dojem… Tak držím palce!

Autor: I.P.

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
  1. Sisi

    :-):-):-) povedené a pravdivé:-):-):-)