Kupte své něžné polovičce ke dni svatého Valentýna erotickou hračku.
Kupte své něžné polovičce ke dni svatého Valentýna erotickou hračku.Zdroj: Internet

Vhodný dárek k Valentýnu? Nejnovější erotické pomůcky Lelo Tiani a Lyla.

4.5/5
Hodnocení:

Příznivci erotických pomůcek se mají na co těšit! Nedávno přišly na trh novinky určené pro mazlení ženských klínů i pánské chlouby. Lelo Tiani a Lyla byly vyrobeny, aby Vám splnily všechna erotická přání. Tyto šikovné hračičky Vás pouhým nastavením ovladače přivedou do stavu extáze. Oba přístroje jsou vhodným dárkem pro Vaši partnerku k blížícímu se dni svatého Valentýna.

Lelo Tiani, jehož orientační cena 2999 korun, má tvar podkovičky ve tvaru U, přičemž jeden konec je o něco silnější než ten druhý, jež se zavádí do pochvy. Tiani je velmi ohebné, vibruje, je vodotěsné a vyrobené ze špičkového lékařského silikonu. Znalci těchto šikovných pomůcek mohou namítnout, že se jedná o hračku velice podobnou We-Vibe . Jedná se o speciální vibrátor, který způsobil doslova revoluci na trhu s erotickými pomůckami, a právem se tak stal jedním z nejprodávanějších ženských erotických pomocníků. Lelo na jeho úspěch reagovalo výrobou velmi podobného náčiní, ovšem poučilo se z nedostatků svého předchůdce, respektive vyslyšelo názory široké veřejnosti. V podstatě se dá říct, že konkurenčnímu We-Vibu vychytalo mouchy…

Obě erotické pomůcky mají velmi podobný vzhled, přesto Lelo Tiani boduje o něco více. Inovace spočívá v zrušení vnitřní vibrace a zmenšení konce, který je obvykle zaváděn do ženského klína. Z výsledků průzkumů uživatelů totiž vyplynulo, že je pro ženy zbytečné, aby se konec vibrátoru zasunutý dovnitř hýbal, když má spíš přirážet a tlačit a stimulovat tak bod G. Tímto způsobem také Lelo snížilo počet předčasně vyvrcholených mužů, neboť právě ti měli při párovém milování s We-Vibem problémy vydržet. Tenhle předchůdce totiž vrněl tak, že muži jeho vibracím stěží odolávali.

Další novinkou je převratné vibrační vajíčko Lelo Lyla, jehož orientační cena se pohybuje kolem 2500 Kč. Toto vajíčko má ideální velikost a tvar. Stejně jako Lelo Tiani funguje na speciální dálkové ovládání s dosahem až 12 metrů. Nevykukují mu odnikud žádné dráty a jedná se o malý, extrémně tichý a přesto výkonný prostředek rozkoše mnoha žen. A může být i podpůrným prostředkem mužského vzrušení: Když vajíčko umístíte někam mezi její a Váš rozkrok, užít legrace si s ním můžete oba.

A jak vypadá zmíněné dálkové ovládání obou přístrojů? V prvé řadě je třeba zmínit, že je naprosto totožné. Velké krabice s tlačítky se ovšem nedočkáte. Jedná se o tvar a velikost podobnou vyklápěcímu kosmetickému zrcátku do kabelky. Díky němu můžete na dálku již avizovaných dvanácti metrů měnit vibrační programy u obou vibrátorů, a dokonce i intenzitu vibrací. A kdyby Vám připadalo moc náročné klepat prsty do tlačítek, přišlo Lelo s převratným a důvtipným doplňkem – ovladačem obsahujícím pohybový senzor, takže již pouhým nakláněním do stran a k zemi tohle malé kolečko reaguje zvýšením výkonu, popřípadě vystřídáním všech osmi vibračních programů a to vše zvládne běžně i přes dvě zdi pokoje!

Tak co říkáte? Trumfnout tyto dva šikovné pomocníky bude pro ostatní sortiment erotických obchodů opravdu velký problém!

autor: Jana Pokorná
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.