Vídeňská škola sexu – nový fenomén v oblasti partnerských vztahů.
Vídeňská škola sexu – nový fenomén v oblasti partnerských vztahů.Zdroj: Pixmac.cz

Vídeňská škola sexu – nový fenomén v oblasti partnerských vztahů.

3.5/5
Hodnocení:

Myslíte si, že máte mezery v oblasti sexuálního života? Uvítali byste, kdyby Vás někdo takzvaně „zaučil“? Pokud nemáte ochotnou kamarádku nebo finančních prostředků na eskort servis, nemusíte zoufat. Ve Vídni byla otevřena první mezinárodní škola sexu a nezaměřuje se na teorii, ale na praxi! A můžeme Vám garantovat, že po absolvování takového kurzu budete v sexu opravdu za Bohy. A jako bonus slibujeme, že Vás domácí úkoly poprvé v životě budou opravdu bavit.

Když si na internetu vyhledáte stránky školy, naleznete na jejich webu ústřední motto: „Procvičovali jste svou mysl, své svaly, svou kondici, ale kolik času jste trávili rozvojem svých schopností, které jsou nejdůležitější… Schopnostmi lásky?“ A je to do velké míry pravda. Spoustě lidí krachuje manželství nebo partnerství právě díky problémům v sexu. Nyní už můžete těmto problémům elegantně a zábavnou formou předejít. Stačí se zaregistrovat ke studiu a máte vyhráno.

A v čem všem se vzděláte? Hlavní těžiště výuky je zakotveno v praxi! Takže vedle historie sexu a nových trendech v sexualitě jsou v osnovách školy kurzy sexuálních praktik pro pokročilé a patří sem erotické masáže, soulože, sexuální techniky, umění předehry a mnoho dalších užitečných věcí. Výuka začala 9. ledna 2012 a probíhá formou víkendových kurzů. Školné činí v přepočtu asi 40 tisíc korun a i se stravou činí celková částka celkem 55 tisíc korun. Celé studium je ukončeno závěrečnou zkouškou, k níž mají být připuštěni jen ti absolventi, kteří se zúčastnili všech kurzů. Závěrem obdrží certifikát nebo diplom, ovšem jak bude takové osvědčení vypadat, se ještě zatím neví.

Zájem ze strany potencionálních studentů je prý opravdu obrovský. Jakpak by ne, vždyť i ubytování a volnočasové aktivity mezi výukou jsou nabité sexem! Budova školy se nachází na staré usedlosti z 18. Století, asi půl hodiny cesty od Vídně a je zde možné poskytnou ubytování až 20 studentům. Po povinném vyučování, se mohou studenti odreagovat ve vířivce, na hudebních večírcích, u filmu či při sportu, v areálu jsou také k zapůjčení kola. A vzhledem k unikátnímu zaměření školy je studentům poskytnut ještě jeden bonus: kondomy a jiná antikoncepce je poskytována zcela zdarma a to nejen během výuky. Počítá se totiž, že studenti budou po večerech pilně pracovat na domácích úkolech.

Realizátoři projektu „školy sexu“ zatím často naráží na odpor některých obyvatel rakouského hlavního města. Mnozí ho totiž považují za obdobu placeného sexu čili takový dražší nevěstinec. Navíc také rakouská televize zakázala reklamu školy sexu. Zatím se tedy tvůrci projektu potýkají s rakouskou prudérnosti. Otázkou je, jak dlouho to potrvá, jelikož v Rakousku probíhá v současnosti doslova sexuální revoluce. Nedávno v jejich hlavním městě totiž vznikl netradiční nevěstinec pro ženy a nyní vznikl i tento jedinečný Institut sexu. Pomalu to tak vypadá, že Vídeň aspiruje vedle holandského Amsterdamu a Prahy na pozici největšího hampejzu Evropy.

Tak co na to říkáte? Zúčastnili byste se podobných lekcí? Zní to opravdu lákavě! Jedinou větší překážkou pro účastníky z našich krajin je ale jazyková bariéra. Celá výuka totiž probíhá v němčině a podklady ke studiu jsou psané anglicky. Ovšem praktická stránka výuky je jakýchkoli jazykových bariér oproštěna. Získávání užitečných vědomostí a dovedností na této škole je samo o sobě velice motivující k tomu, abyste začali trénovat němčinu.

autor: Jana Pokorná
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.