Vizio XVT 35 Cinemawide
Vizio XVT 35 CinemawideZdroj: Internet

Vizio XVT 35 Cinemawide

2.0/5
Hodnocení:

Máte v obýváku domácí kino? Ne, nemáte. Možná máte velkou plasmu s rozlišením FullHD, na které filmy z Bluray disku vypadají skutečně nádherně, ale to ještě není skutečné domácí kino. Pokud jste opravdu fajnšmekři, možná jste investovali do FullHD projektoru a kvalitního plána, to už by se filmovému zážitku blížilo, jenže přiznejme si to – zatemňovat obývák není vždycky čas a nálada.

Společnosti Vizio teď představuje velmi pěknou alternativu – ultraširokoúhlou LED televizi XVT 3D Cinemawide s poměrem stran 21:9. Monstrózní úhlopříčku 58 palců doplňuje rozlišení 2560 x 1080 pixelů. Navíc televize pochopitelně zvládá i 3D technologii, která nevyžaduje těžké brýle s aktivní elektronikou, ale stačí jí lehké pasivní.

Pokud si zrovna nebudete pouštět širokoúhlý film, ale „pouze“ klasickou televizi s poměrem 16:9, zbylý prostor na straně můžete využít pro surfování po internetu, chat v některém z oblíbených instant messengerů, a další interaktivní zábavu, kterou poskytují vestavěné internetové aplikace.

Samozřejmostí je nejmodrnější výbavam jako dualbandový wifi přijímač, pět vstupů HDMI, senzor úrovně okolního osvětlení, bluetooth a další. A hlavně, přiznejme si to – takhle velká televize by v obýváku vypadala opravdu skvěle…

autor: Jan Koubek
rubrika: Věda a technika
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.