nokia-n97mini
Zdroj: internet

Vychytaná Nokia N97 mini s 18karátovým zlatem

0.0/5
Hodnocení:

Pokud si vybíráte nový telefon a chtěli byste něco originálního, zkuste novinku z limitované sady Gold edition Nokia N97 mini. Jedná se o elegantní telefon s krytem potaženým 18 karátovým zlatem v nerezové oceli, který představuje malý mobilní počítač, bez kterého se brzy neobejdete.

nokia-n97mini

Nokia N97 mini Gold edition s ladícími zlatými doplňky se hodí pro všechny, kteří chtějí spojit funkci s elegancí.

Pozlaceny jsou kovové části telefonu: rámeček kolem displeje a klávesnice, zadní kryt, tlačítkový panel na ovládání sluchátek i prstýnek na sluchátkách.

Zároveň je to zajímavý multimediální telefon s dotykovým displejem s úhlopříčkou 3,2 palce s rozlišením 640 x 360 bodů. Vlastní výsuvnou QWERTY klávesnicí, která dokáže podstatně urychlit zadávání jakýchkoli textů. Obsahuje 8 GB vnitřní paměti a kvalitní přehrávač hudby i videa. Digitální fotoaparát má rozlišením pět megapixelů s automatickým ostřením.

Díky vysokorychlostnímu internetu dostupnému prostřednictvím WiFi , mobilních sítí, Bluetooth či microUSB 2.0 je nahrávání a sdílení vlastního obsahu téměř okamžité.

Model N97 mini, Gold Edition, je jedinečným nástroj pro využívání sociálních sítí. S využitím intuitivní aplikace Ovi Maps lze fotoaparátem zachytit a v mapě označit své nejoblíbenější obchody, inspirující pouliční umění a oblíbené butiky a sdílet tyto poznatky se svými přáteli prostřednictvím preferované sociální sítě.

Pokud chcete spojit luxusní design s propracovanou funkcí, sada Gold Edition je přesně to pravé.

Autor: Dagmar Dandová

autor: pitrs
rubrika: Věda a technika
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.