sony-dev5
Sony - DEV5Zdroj: coolest-gadgets.com

Vychytávky na zahnání poprázdninové nudy

4.0/5
Hodnocení:

Každý to období známe velmi dobře. Je to čas, kdy skončí veškeré dovolenkové radovánky a my se musíme vrátit opět do zažité rutiny. Abychom vám to alespoň trošku ulehčili, připravili jsme další várku vychytávek.

Budík pro gangstery

Velmi častý výraz „zabíjení času“ dostává trošku jiný význam s tímto speciálním budíkem. Jediný způsob, jak ho totiž umlčíte, je, když ho zastřelíte.  Ano, čtete dobře, zastřelíte. Samozřejmě jen pomocí přibalené speciální pistole, která budík zastřelí jen na oko. Hlavní pointa tohoto budíku je především v tom, že vás opravdu probudí. Pistol musíte totiž namířít přesně na auto, které je na obrázku v ciferníku.

 

Panasonic Lumix FX90

Asi si říkáte: co tu dělá foťák? On ale není tak úplně obyčejný, a pokud patříte mezi více než 90% dovolenkářů, které sice baví dělat fotky, ale má silný odpor k jejich následnému nahrávání do počítače, což mnohdy trvá desítky minut, tenhle foťák musíte mít. S tímto modelem odpadá zdlouhavé propojování kabelů, neboť je vybaven wi-fi, takže se můžete velmi rychle připojit na domácí wi-fi síť, pokud ji tedy doma máte, a jedním klikem jsou všechny fotky ve vašem pc.

FitDesk

Dalším neduhem z prázdnin by mohlo být třeba pár nadbytečných kil, které byste rádi shodili, ale jelikož trávíte spoustu času v práci, na posilovnu není čas. Takže proč neposilovat přímo při práci? FitDesk vám to umožnění. Jenoduše umístíte svůj notebook na horní část rotopedu, kde by za normálních okolností byly řídítka. Potom se pohodlně usadíte a můžete začít šlapat a přitom pracovat. Pracovní výkonnost se sice trošku sníží, ale dostaví se příjemný pocit z toho, že alespoň něco pro své tělo děláte.

Sony Dev-3

Prosíme o fanfáru. Právě se totiž díváte na vůbec první digitální dalekohled, který si můžete za poněkud větší peníz koupit. Můžete se kochat výhledem do dálky, a když vás něco upoutá, stačí stisknout tlačítko pro nahrávání a nezapomenutelný zážitek, který právě sledujete, bude navždy uložen na vložené paměťové kartě. Tedy do té doby, než ho smažete samozřejmě. Nahrávat můžete jak v HD, tak dokonce i ve 3D, což je vskutku velmi zajímavá a lákavá nabídka. Škoda vyšší ceny, ale za inovátorství se zkrátka musí platit.

iPhone Virtual Reality Viewer

O tom, že poslední iPhone 4 toho má poměrně dost co nabídnout se všeobecně ví, ale věděli jste, že si na něm můžete dokonce pustit i 3D videa? Postačí k tomu jen tyto speciální brýle za přijatelnou cenu. Výhodou je také možnost je připojit dokonce i ke starším zařízením z dílny Apple, takže zaplesá srdce i majitelům postarších iPhone 3G, či druhé a třetí generace iPod Touch.

Darth Vader CD Player

Nebyl by to set vychytávek od mzone, aby nechybělo něco s tématikou ze Star Wars. Jmenovitě s populárním a temným Darthem Vaderem. Stiskem helmy se otevře jeho hlava, abyste do ni vložili hudební cd. Pokud by vás omrzelo přehrávání skladeb z kompaktních disků, je možné také spustit rádio a vychutnat si svou oblíbenou hudební stanici v Darth Vaderovském stylu.

 

autor: Jan Šťastný
rubrika: Věda a technika
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.