tit and title radio
Zdroj: internet

Vychytávky pro chlapy 3

0.0/5
Hodnocení:

Přinášíme vám další várku vychytávek – tzv. gadgets. Třeba některou z nich zařadíte na váš seznam dárků k narozeninám.

Tip & Tilt Internet Radio

tit and title radio

V dnešní moderní době má rádio snad každý. Máme ho v telefonu, v počítači, v autě… zkrátka kam se podíváme. Postupně se ale vytrácí stolní rádia či legendární tranzistoráky, aby je nahradily moderní hi-fi věže s desítky různých tlačítek, která stejně běžný uživatel nepoužívá. A proto vám představujeme Tip & Tilt Internet Radio. Vestavěný gyro-senzor se postará o to, že ovládání tohoto rádia zvládne opravdu každý!

Nakláněním rádia na jednu nebo druhou stranu měníte stanice. Nakláněním k sobě a od sebe zase upravujete hlasitost. Pro úplné vypnutí pak stačí jen rádio položit přední stranou dolů. Na přístroji nenajdete opravdu žádné tlačítko, vše se ovládá jen nakláněním. Toto rádio chytá on-line radiostanice a díky zabudovanému wi-fi nemusíte ani zapojovat žádný kabel. Jen roztomilou krabičku nabijete a celých 14 hodin si užíváte poslechu.

Cena £89.99

Echo Bot

Pokud máte rádi různé srandičky a rádi bavíte své okolí, tohle je hračka přesně pro vás. Ačkoliv design Echo Botu vypadá dost podivně, je to v celku jednoduché zařízení. Nahrajete nějaký vzkaz – může být dlouhý až 10 vteřin –, umístíte ho někam na zeď ho nebo schováte za skříň a čekáte na svou oběť. Ta nic netušící přichází třeba k vašemu stolu a v momentě, kdy projde kolem umístěného Echo Bota, ozve se vaše hláška. Fantazii se rozhodně meze nekladou, takže můžete nahrát nějaké strašidelné zvuky, prdící zvuky či vtipné hlášky. Na vestavěný mikrofon lze nahrát prakticky cokoliv, třeba i nějaké známé hlášky z filmu nebo seriálu.

Cena £7.99

USB Mini Vacuum Cleaner

Také často jíte u počítače jako já? Pokud je vaše odpověď ano, určitě znáte ten klasický problém s drobky, které jsou všude – na klávesnici, pod myší, na sedačce, v posteli… Jak je rychle a efektivně zničit, když se vám nechce vstávat od počítače a zdlouhavě zapojovat velký lux? Co takhle zkusit USB Mini Vacuum Cleaner. Jak už název napovídá, napájení je vyřešeno USB kabelem, který zapojíte do počítače, a boj s drobky a prachem může začít. Tento mini vysavač obsahuje také dvě násadky, jednu na klasické vysávání a druhou s kartáčem na zbavení se prachu. To vše opět  za velmi rozumnou cenu.

Cena £4.89

Tao Digital Photo Keychain

Stále hodně lidí nosí různě po kapsách či po peněženkách fotky svých blízkých, ale proč se pořád tahat s omezeným počtem papírových fotek, když to můžete dělat daleko efektivněji a jednodušeji? S tím vám pomůže právě tento přívěsek na klíče, jenž je takovým malým fotorámečkem. Displej je vskutku miniaturní a velikost LCD displeje 1.5” neslouží k nějakému velkému předvádění, nicméně svůj úkol určitě splní.

Jednoduše tento mini foto rámeček připojíte k vašemu PC přes USB port a nahrajete až 100 fotek, jež se samy upraví do správné velikosti. Díky tlačítkům na zadní straně si můžete měnit obrázky, či dokonce spustit slideshow, při které baterie vydrží až 4 hodiny. Tu poté nabijete opětovným připojením k PC.

Cena £12.99

IDAPT i3 Charging Station

Pro představení této mašinky jsem si vypůjčil zajímavý bonmot, který se velice hodí pro tento článek: „Doma nikdy nebudete mít přehršle vychytávek, ale různých kabelů od nabíječek určitě ano…“ Z vlastní zkušeností vím, že toto tvrzení je naprosto pravdivé. Vždyť se jen zamyslete, kolik různých nabíječek doma máte. Na telefony, na kameru, na foťák, na mp3 přehrávače a tak dále a tak dále. Je otravné neustále rozplétat kabely a potom připojovat do sítě, že? Právě s tím vám pomůže IDAPT i3 Charging Station.

Nabíjecí stanice funguje opravdu fantasticky. Můžete nabíjet až tři různé přístroje najednou. V balení poté naleznete hned šest výměnných slotů, které pokryjí převážnou většinu momentálních telefonů, včetně Apple zařízení. Díky slotům na mini USB a micro USB budete schopni nabít také kamery a foťáky. Všechno funguje na jedničku a díky příjemné ceně můžu jen vřele doporučit.

Cena £14.99

Zábavná autobusová zastávka

Poslední část dnešního článku není ani tak o vychytávce, kterou byste si mohli koupit domů, ale přesto by byl hřích ji zde nezmínit. Asi každý z nás někdy čekal delší dobu na autobusové zastávce a nedočkavě přešlapoval. S tímto problémem se snaží bojovat v San Franciscu po svém, a tak připravili dvacet opravdu speciálních autobusových zastávek. V jejich čekárnách, kde jsou většinou umístěny reklamní plochy, si totiž můžete zahrát hry. Tyto plochy jsou vybaveny dotykovými senzory a místní si mohou vyzkoušet hlavně logické hříčky či puzzle. No řekněte, nestojí tohle za vyzkoušení?

Autor:  Šťastný

autor: pitrs
rubrika: Věda a technika
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.