Co koupit k vánocům svému přerostlému 30ti letému dítěti?
Co koupit k vánocům svému přerostlému 20-50ti letému dítěti?Zdroj: Profimedia

Vychytávky vhodné do nevšedních dnů za nevšedního počasí aneb jaké kravinky koupit k vánocům..

4.0/5
Hodnocení:

Tentokrát jsme pojali sérii vychytávek trošku jinak a představíme si několik opravdu zajímavých kousků, které mohou zpříjemnit blížící se nudné zimní dny.

Atari Arcade Duo-Powered Joystick

Pokud jste pyšnými majiteli tabletu iPad a ještě k tomu jste třeba fanoušky klasických automatů, budete nadšeni. Atari se především poslední dobou ráda zabývá svou historií a znovu a znovu vydává re-edice svých klasik, které se povětšinou setkávají u fanoušků s úspěchem. Tentokrát to hoši z Atari vzali pěkně od podlahy a připravili speciální ovladač, do kterého vložíte iPad a cítíte se tak skoro jako před několika lety, kdy jste naházeli i poslední korunky do herního automatu jen proto, abyste si zahráli další misi Asteroidu nebo Missile Commandu. Cena zatím nebyla stanovena, ale podle odhadů by neměla překročit 100 amerických dolarů.

http://youtu.be/2Ubfjjq3Bh0

 

Poznáváme americké prezidenty

Prezidenti USA

Prezidenti USA

Pokud se zajímáte o historii USA a především pak o jejich prezidenty, tahle hra vám nedá spát. Elektronická deska, na které jsou obrázky všech prezidentů této zaoceánské země, včetně Barracka Obamy, nabízí hned několik možností studování. Můžete si třeba poslechnout zajímavá fakta o jednotlivých prezidentech, o jejich ženách či o zásadních událostech, které se v jejich době prezidentování udály. Pro otestování vašich znalostí je tu potom tlačítko Kvíz, kterým se spustí vědomostní soutěž, kdy budete přiřazovat jednotlivá fakta k jednotlivým prezidentům.

Klikněte pro více informací.

 

Budíková bomba

Ze všemožných akčních filmů už všichni dobře víme, jak taková bomba vlastně vypadá. Několik na první pohled dobře svázaných doutníků, na kterých jsou drátky propojené s odpočítávadlem. Zpravidla také hlavní hrdina detonuje bombu tak vteřinu před výbuchem a všichni si oddechnou, happy end. Co takhle mít doma budík vypadající právě jako tahle bomba? Budík vypadá opravdu věrně a lze ho používat tak, jak jste zvyklí používat klasické budíky. Anebo taky jinak… Můžete si totiž udělat srandu ze svých přátel a nastavit odpočítávání na deset vteřin a následně předstírat, že bombu neutralizujete. Stačí přestřihnout kterýkoliv drátek a tím zabráníte detonaci. Časomíra se ale vždy zastaví právě na onom času 0,01s, takže si mezitím můžete dopřát trošku divadélka.

 

Špionské brýle

Jestli něco my chlapi máme extrémně rádi, určitě to jsou různé vychytávky v bondovském stylu. Právě do této sekce patří tyto brýle. Stačí jediný dotek na dálkovém ovládání a vestavěná minikamerka, která je lidskému oku skryta, začne nahrávat to, na co se právě jejich majitel kouká. Na jedno nabití můžete nahrát až 1,5hodinu záznamu a to v celkem solidním rozlišení 1280x960px. Hotový záznam si potom přes usb můžete přetáhnout do pc a zpracovat dle vlastní potřeby.

http://youtu.be/qwiLq3o8gqc

 

Domácí střelnice

Asi si říkáte, že tato položka je spíše pro děti. Ano, do jísté míry máte pravdu, na druhou stranu, proč nekoupit synovi právě tento dárek a potom si s ním tajně také hrát? Všichni víme, že je to lákavé.

Domácí střelnice

Domácí střelnice

Pokud rádi střílíte cokoliv, kdekoliv, čímkoliv, zde si užijete s docela bezproblémovou pistolí, tedy vlastně brokovnicí, která střílí jen imaginárně. Tedy žádné opravdové kulky. Před sebe si postavíte tři terče, na kterých se budou měnit obrázky celkem tří zvířat a jedné lidské postavy. Je jen na vás, jak hru pojmete, zda budete střílet veškerou zvěř, či jen jeden druh, nebo třeba jen lidi. Stačí jen správně namířit na terč a zmáčknout spoušť. Jelikož se jedná o brokovnici, i nabíjení je stylové a také řádně doplněné o věrohodný uhrančivý zvuk, jak to známe z reálu nebo třeba z počítačových her. Hra začíná!

Klikněte pro více informací.

Samozřejmě jěstě můžete koupit dotyčnému k vánocům ponožky z vietnamské tržnice, to je v naší zemi také velmi oblíbený dárek a rozhodně tím nic nezkazíte :-)

autor: Jan Šťastný
rubrika: Věda a technika
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.