sexy_sestricka
Zdroj: internet

Vzrušující uniformy – láká vás sex se setřičkou?

0.0/5
Hodnocení:

Zdravotní sestřička, vojanda, žena v policejním stejnokroji nebo letuška. Zatímco u většiny mužů sestřička vyvolá pocit odevzdanosti, vojanda a žena-policistka představují autoritu a letuška, jakožto zástupkyně elegance, probouzí dřímající galantnost. U jiných mužů pohled na dívku či ženu ve stejnokroji vzbudí jediné – touhu.

sexy_sestricka

Člověk je tvor vynalézavý a hravý. A to platí i na kolbišti lásky nebo, řekněme, sexu. Mnozí muži milují ženy v uniformách. Protože ale těžko budou požadovat pěknou chvilku po policistce, která je právě zastavila kvůli překročení povolené rychlosti, nebo třeba svádět letušku v letadle plném cestujících, realizují tato svá přání tam, kde je jim to umožněno. Mnohdy však zůstává jen u nenaplněného snu.

„Od dětství, asi jako každé dítě, jsem míval strach z návštěvy u lékaře. Jak jsem ale dospíval, zjišťoval jsem, že tam je něco, co mi tyto návštěvy dokáže zpříjemnit. Byl to pohled na sestřičku ve stejnokroj, který se mnou dělal divy. Zhruba od šestnácti let bylo pro mne téměř každé ošetření příjemné. Tehdy jsem si uvědomil, že jestli po něčem hodně toužím, tak to je strávení intimní chvíle se ženou ve stejnokroji sestřičky. Mé přání bylo mít dívku, která by mým představám odpovídala –  zdravotní sestru,“ uvádí třicetiletý Jarek.

Jeho sen se mu později splnil, byť jen částečně. Nalezl partnerku, která sice neměla se zdravotnictvím vůbec nic společného, ale byla přizpůsobivá a hravá. Když zjistila, jaké je Jarkovo přání, obstarala si uniformu sestřičky a „nadělila“ se mu v ní k narozeninám.  Později přistoupila i ke hře na sestřičku a pacienta. „Jedno vím, téhle holce bych nedokázal být ani nevěrný. Dala mi všechno, po čem jsem toužil.“

U Jarka se jedná o drobnou úchylku, která je spojována se ženou, kterou má rád. Je-li předmět touhy, v tomto případě stejnokroj, spojován s někým, kdo je nám blízký, je to tak v pořádku. Horší je, když se taková fantazie soustředí pouze na předmět touhy. V extrémních případech se pak může stát tato úchylka až nebezpečnou. Své by o tom mohl vyprávět pětatřicetiletý Václav, kterého touha po ženě v uniformě přivedla až do psychiatrické léčebny. Ne však za zdravotní sestřičkou, ale protože to sám nezvládal a musel vyhledat odbornou pomoc. Jak sám říká, žena v uniformě v něm vyvolávala zatmění a nebyl si jistý sám sebou, kam až dokáže zajít proto, aby svého cíle dosáhl.

„Jakmile jsem spatřil takto oblečenou ženu, bylo zle. Ať to byla zdravotní sestra, lékařka nebo stewardka ve vlaku. Právě to mě přivedlo nakonec k tomu, že jsem dobrovolně vyhledal odbornou pomoc. Při cestě vlakem jsem nemohl spustit oči z průvodčí. Vůbec mne nezajímalo, jak ta žena vypadá, přitahovalo mě výhradně to, co měla na sobě. Bylo to silnější než já a začal jsem vlakem cestovat pravidelně jen z toho důvodu, abych průvodčí zase viděl. Samozřejmě to nebyla jedna a ta samá, byly to různé dívky a ženy, ale to vůbec nebylo podstatné. Sílil ve mně pocit, že ji musím mít. V mých představách a snech se objevovala uniforma žen z vlaků a dokázal jsem se uspokojit jen při pomyšlení na oděv, který mívají na sobě. Několikrát se mi podařilo jakoby nechtěně se o průvodčí otřít, sáhnout si na ni. Jenže s jídlem rostla chuť. Na internetu jsem si zjistil, že se jedná o úchylku. Ale klasický fetišismus tak, jak ho tam odborníci popisovali, to nebyl. Vždyť jsem se přistihl i při myšlence, zda bych mohl dosáhnout svého i přes odpor oné ženy. Myšlenka na to, jak se pode mnou zmítá v odlehlém koutě vlaku, byla stále neodbytnější. Raději jsem nakonec vyhledal lékaře. Měl jsem obavy z toho, abych neudělal něco, co bych nemohl vzít zpátky a čeho bych třeba celý život litoval.“

Jarek patří k mužům jinak neprůbojným, kteří si dokáží dívku získat jen těžko. Kombinace jeho nesmělosti a úchylky je zvláště nešťastná. Většina mužů, kteří mají podobně silné touhy jako on, to většinou dokáže vyřešit s pomocí partnerky, případně prostřednictvím profesionálky. Jarek měl naštěstí tolik rozumu, že se svěřil do rukou odborníků.

Milan žije úplně obyčejným a spokojeným partnerským životem a jeho Vilma ani netuší, že je pravidelným návštěvníkem erotické videopůjčovny, kde sahá po discích s tématikou sexu se ženami ve vojenských uniformách. Milanovi dělá dobře nejen pohled na uniformu, ale i na submisivní roli mužů, kterým zpravidla tyto vojandy udělují řádné lekce.

„Stačí mi tak jednou za týden či dva si takový film půjčit a když je Vilma ve službě, tak si ho pustit a prostě si ho užít. Jestli bych to dělal i kdyby Vilma přišla domů v maskáčích? Nevím, dělá mi dobře pohled nejen na vojandu, ale i na její dominantní roli. Vilmě bych se s tím asi nikdy nesvěřil. Měl bych před ní prostě pocit, že jsem míň chlap. Jinak nám to spolu funguje docela dobře, ale jednou za čas prostě potřebuju své zpestření.“

Ideální je, když nám uniforma letušky či přísné příslušnice armády přináší mravenčení po těle a partnerka dokáže nejen dobrovolně, ale i ráda vyhovět tomuto přání. Ani hra na lékařské vyšetření, kdy si vás vezme na starost vzrušující zdravotní sestřička, nemusí spadat jen do kategorie snů.  Možná i vaše partnerka by si ráda hrála, ale nemá z pozice ženy dost odvahy vám to navrhnout. Zkuste to být právě vy, kdo vnesete do společného intimního života něco neobvyklého a nového. Může to být to, po čem jste oba možná jen toužili.

Autor: -ebra-

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.