angry
Angry BirdsZdroj: Mzone

Zajímavé letní vychytávky, které pobaví a rozhodně neurazí

5.0/5
Hodnocení:

Angry Birds Knock On Wood

Asi jen těžko jste se v posledních měsících někde nesetkali s populárními naštvanými ptáky, kteří vznikli videohrou uvedenou původně jen pro dotykové displeje. Dnes už si díky velmi chytrému marketingovému tahu finské společnosti Rovio můžete s hlavními protagonisty pořídit prakticky vše, co vás napadne. Co takhle ale vyzkoušet samotnou hru a přenést ji do vašich pokojů? S touto sadou, která obsahuje tři hlavní druhy ptáků, mini prak, zlá prasátka a spoustu kostiček a překážek, si užijete Angry Birds pěkně doma s kamarády či rodinou. Můžete si sestavit překážky, jak chcete vy, a nechat ostatní, aby se pokusili trefit všechna zelená prasátka. Potom přátele můžete odměnit počtem hvězdiček, stejně jak je tomu u původní hry. Velmi návykové, ostatně stejně jako videohra.

Cena: 19,99 USD

Star Wars: 3D Darth Vader Helmet Wall Clock

Darth Vader je obávaný temný rytíř Jedi celé galaxie, který ničil planety bez mrknutí oka. Ale také jedna z vůbec nejpopulárnějších postav z celého Star Wars univerza. Ne snad kvůli své dobrosrdečnosti, ale především díky masce a těžkému dýchání, které je přes ni slyšet. Proč si tedy nepověsit do obýváku stylovou helmu Dartha Vadera jako nástěnné hodiny? Ty jsou opravdu originální, neboť každou celou se jim rozsvítí červeně oči obávaného Vadera. Navíc si poslechnete světoznámé dýchání skrz masku, které označuje, kolik je právě hodin.

Cena: 28 USD

Ovládáme auto mobilem

Pokud jste fanoušky Nissanu GT-R, kterému pod kapotou třímá 530 horských koní, a nemůžete si dovolit velkou verzi tohoto automobilu, možná vezmete zavděk zmenšenou verzí modelu na dálkové ovládání. To však není ledajaké. Namísto malé krabičky s anténkou, ve které jsou zabudovány dvě nepříliš pevné páčky na ovládání, totiž budete svůj vymazlený modýlek ovládat přes telefon. Pokud vlastníte telefon s operačním systémem Android, můžete si stáhnout danou aplikaci od tvůrců přímo do vašeho telefonu. Po jejím spuštění se objeví na displeji ovládací prvky, jimiž můžete svůj model ovládat. Jelikož vše funguje přes bluetooth, dosah není nikterak dlouhý, ale i přesto svému účelu poslouží. Model se však začne prodávat, jen pokud autoři vyberou 200 000 USD! Tak honem spěchejte přispět svou troškou do mlýna.

Cena: Dobrovolná

Mirror Universe LED Digital Watch

Léto je velkým přítelem různých románků a flirtů. Spousta mužů hledá doplňky, kterými by se odlišili od ostatních, a právě takovýmto doplňkem můžou být tyto hodinky. Za bratru velmi rozumnou cenu nabízí poměrně hodně muziky a především tzv. cool efekt. Stačí jen stisknout jedno tlačítko a na LED displeji se objeví momentální čas. Ten se zobrazuje pomocí 93 vestavěných krystalků a vypadá hodně dobře. Prakticky nic jiného tyto hodinky neumí, ale za nabízenou cenu je to velmi lákavá vychytávka!

Cena: 34,99 USD

Soulra Solar-powered Sound System

Znáte to. Právě se válíte u moře na pláži, posloucháte hudbu z vašeho iPhone a kolem prochází dívka vašich snů. V tom vám dojde, že by se hodilo pustit nějaký romantický song přes reproduktor a začít tak se slečnou komunikovat. V tu chvíli ale dojde baterie – a je po snu. Tohle by se nestalo, kdybyste měli po ruce Soulru. Výborný sound systém, který nejenže reprodukuje hudbu z vašeho iPhone, ale funguje také jako dobíjecí stanice, a to na sluneční energii. Je tak naprosto ideální ho vzít s sebou na pláž, uspořádat diskotéku s přáteli a nebát se o životnost baterie. Cena je však už trošku vyšší.

Cena: 150 USD

Axis safety hub

Eton Corporation, říká vám to něco? Pravděpodobně ne, což je velká škoda. V USA velmi populární společnost, jež vytváří různé přístroje i pro Červený kříž. Tato malá krabička toho umí poměrně dost a v nouzových situacích může být k nezaplacení. Můžete ji použít jako rádio, chytá klasické AM/FM stanice, ale také kanál o počasí, což oceníte především na cestách. Když jste doma a přestane fungovat elektřina, vezmete určitě zavděk kabelem USB, kterým si můžete nabít třeba mobilní telefon. To za předpokladu, že samotný safety box má nabité baterie, samozřejmě. Dále může fungovat buď jako baterka, nebo jako výstražné červené světlo, kterým lze „nablikat“ i morseovku v případě nouze.

Cena: 70 USD

autor: Jan Šťastný
rubrika: Věda a technika
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.