2014_09_29_divoka-jizda-hlavni-50dd83b66148b
Zdroj: http://www.firmanazazitky.cz/divoka-jizda-hummerem-2-v-1

Zážitky pro opravdové muže

0.0/5
Hodnocení:

Máte rádi vzrušení a pocit, když se vám v těle nahromadí adrenalin? Vyhledáváte aktivity plné dobrodružství a netradičních zážitků? Pak vás jistě zaujme nabídka adrenalinových tipů na internetových stránkách www.firmanazazitky.cz/adrenalinove-darky/. Firma na zážitkyse na jejich prodej již léta specializuje a svým klientům nabízí spoustu vzrušení ve všech regionech České republiky.

Jaké zážitky tedy můžete zakusit? Co třeba začít sekcí auto moto a vyzkoušet divokou jízdu Hummerem? Čeká na vás 20 minut řízení Hummera H2 v náročném terénu a jako bonus se projedete na korbě Hummeru H1. Nezapomenutelným zážitkem se stane také jízda ve formuli, ve Ferrari či Lamborghini Gallardo nebo extrémní jízda na čtyřkolce.

Dostatek adrenalinu zažijete i při indoor skydivingu nebo-li létání ve vzdušném tunelu, tradičním bungee jumpingu, tandemovém seskoku na padáku nebo paraglidu či flyboardingu. S kamarády stojí za to vyrazit také do české pevnosti Boyard, kde je pro vás připraveno 21 zajímavých úkolů, které je třeba splnit. Milovníci vody zase mohou zakusit vodní lyžování, jízdu na vodním skútru nebo wakeboarding.

Originálních zážitků je v nabídce Firmy na zážitky celá řada, vyberte si tedy ten svůj a objednejte si ho online. Nebo napovězte svým nejbližším, o jaký vánoční dárek máte zájem, a nechte si některý zážitek koupit pod stromeček. Jakmile obdržíte dárkový poukaz, stačí si rezervovat termín a vydat se vstříc dobrodružství. Vyrazte s kamarády nebo partnerkou a udělejte si krásný den plný vzrušení a relaxace. Jízda ve Ferrari a další vzrušující zážitky na vás přeci nečekají za každým rohem.

autor: Jan Šťastný
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.