1626233-a30610c
Zdroj: http://www.dr-rau.cz/

Zbavte se brýlí a okouzlete každou ženu

0.0/5
Hodnocení:

Trpíte oční vadou, kvůli které jste nuceni nosit brýle nebo oční čočky? Je vám brýlová korekce spíše na obtíž a rádi byste se jí zbavili jednou provždy? Podstupte laserovou operaci očí a nechte si refrakční vadu odstranit jednou provždy. Poraďte se s lékařem, zda je pro vás laserová operace očí vhodná, a pokud ano, kontaktujte některé ze specializovaných očních center s renomé. Vždyť zrak máte jen jeden, stojí tedy za to oslovit opravdové profesionály a zajistit si odbornou péči na té nejvyšší úrovni.

Dr. Rau – oční klinika na Praze 6 se řadí mezi špičková pracoviště provádějící všechny metody refrakční chirurgie. Nabízí vlastní méně rizikovou laserovou metodu Lasek, která slaví úspěchy již 15 let. U této metody nevznikají lalokové komplikace a lze ji použít i u malých očí s úzkými štěrbinami a u tenkých, příliš plochých nebo strmých rohovek, kde jsou jiné metody kontraindikovány. O průběhu laserové operace Lasek se dočtete na oficiálních internetových stránkách oční kliniky pod odkazem www.dr-rau.cz. Zde naleznete i kontakt na pracoviště, přes který se na operaci můžete objednat.

Oční klinika Dr. Rau dlouhodobě pracuje na svém vlastním výzkumu a zrakové vady odstraňuje na základě dlouholetých zkušeností. Používá moderní techniku, to nejlepší zařízení a poskytuje co nejšetrnější zákroky. Klinika je pod pečlivým dohledem samotné zakladatelky Mudr. Rau, která se plně zasluhuje na jejím rozvoji. Pokud se rozhodnete pro laserovou operaci na klinice Dr. Rau, budete v dobrých rukách. Proto neváhejte, zajděte na vstupní konzultaci a dle doporučení lékaře si nechte odstranit zrakovou vadu jednou provždy. Odhoďte brýle a s bystrým a jasným pohledem lovte ženy.

autor: Jan Šťastný
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.