2014_12_22
Zdroj: www.pixabay.com | geralt

Zvyšte si svou kvalifikaci

0.0/5
Hodnocení:

Nejste spokojeni ve svém zaměstnání nebo bohužel stále na své pracovní místo čekáte? V obou případech je na čase zamyslet se nad tím, jaké máte možnosti. Nejlepší cestou k zisku nového či lepšího pracovního místa je zvýšit si svou kvalifikaci. Způsobů, jak toho dosáhnout je samozřejmě celá řada. Univerzální je začít se zlepšovat ve svých jazykových kompetencích – tedy angličtině, němčině, španělštině, ruštině nebo francouzštině. Těchto pět jazyků je dominantních po celém světě. Velmi zajímavý může být také kurz první pomoci, kde se naučíte základní kroky vedoucí k záchraně lidského života v krizových situacích. Každý zaměstnavatel ocení, když mu můžete nabídnout více, než je běžný standard.

Zvyšovat kvalifikaci si můžete také v závislosti na oboru, ve kterém pracujete nebo práci hledáte. Prudce rozvíjejícím se odvětvím jsou sociální služby. Nemáte pro tuto práci potřebnou kvalifikaci? Absolvujte akreditovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách! O tento druh rekvalifikačních kurzů je dlouhodobě velký zájem. Na kurzu pro pracovníky v sociálních službách se naučíte vše, co pro výkon tohoto povolání potřebujete (včetně praktických dovedností). Tento kurz vám navíc může proplatit i váš pracovní úřad. Informujete se na tuto možnost při další návštěvě. V případě, že vám tato možnost nebude poskytnuta, můžete si celý kurz samozřejmě uhradit také z vlastních zdrojů.

Ve všech pracovních odvětvích se můžete rozvíjet dále. To tedy platí nejen o sociálních službách, ale rozšířit kvalifikaci si mohou také učitelé. Čím širší záběr učitel má, tím je většinou také lépe finančně ohodnocen. Pro pedagogické pracovníky jsou nejčastěji pořádány kurzy komunikace, psychologie nebo týmové hry. Přesně takové kurzy pořádá vzdělávací centrum Seduca. Jejich nabídku pro oblast školství najdete pod tímto internetovým odkazem: www.seduca.cz/skolstvi

autor: Jan Šťastný
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.