Menu

Co je nového?

Sexuální amatér se zeptal, proč jeho přítelkyně masturbuje po sexu. Co se stalo?

Sdílení
Zdroj: www.unsplash.com
Pro lepší čtení

Před pár dny poslal jeden sexuální amatér deníku The Guardian dotaz prostřednictvím Twitteru: „Moje holka po našem sexu masturbuje. Proč?“

sexuální looserA aby mu mohlo být důsledněji poraděno, dodal tenhle mimoň ještě pár skvělých detailů.

„Ve vztahu jsem už 9 měsíců. Myslel jsem, že spolu máme oba dva dobrý sex, ale když jsme skončili, poslala mi do sprchy. Zajímalo mě proč, a teď už to vím – masturbovala. Udělala to už několikrát a já mám dojem, že je neuspokojitelná. Co mám dělat?“

Není se čemu divit, že z naivního dotazu tohoto individua se stal virální materiál, který obletěl svět. Jsou dvě možnosti, co uděláte hned poté, co si přečtete tenhle téměř panensky nevinný dotázek. Buď vybouchnete smíchy, anebo se dojmete nevinností a propadnete za chlapce skoro až hanbě, že se musí tak blbě ptát.

My v redakci jsme si očistili monitor, vytřeli slzy z očí a rozhodli se, že sem naservírujeme pár tipů, co v podobných situacích dělat. I pro případ, že by se to nedej bože stalo vám. Je totiž nad světlo jasné, že jen sám sebe dělat prostě nestačí. Každý totiž ví, že masturbace slouží k vyřešení jedné jediné situace. Nadrženosti. Ta jeho kočka byla prostě neuspokojená. No a vzhledem k tomu, že se mu do té postele opakovaně vrací, je na čase se trošku vyskillovat, než bude pozdě. Chlapče, nekecej, že ti to ještě nedošlo?

Tady jsou tři základní tipy, jak nadělit ženě orgasmus a nebýt sexuální amatér:

1. Metoda „tří zlatých klíčů“.

Mnoho studií, nevyjímaje tu ze Chapmanské Univerzity a Kinsey Institutu, zjistilo, že mnoho žen prostě nejvíc vzrušuje, když jejich partner při sexu použije tři zásadní chvaty: hluboké a procítěné polibky, ruční stimulaci genitálií, a kromě vaginálního sexu i orální.

2. Máš ruce? Tak je použij!

Je to starý osvědčený fakt. Ženy mají 5 oblastí, které stimuluje jejich vyvrcholení: klitoris, G-bod, bradavky, ušní lalůčky a cervix, neboli děložní hrdlo. Když se zaměříte jen na jeden, je to sice lepší než nic, ale moc ovoce to nepřinese. Použijte vše co máte a dotýkejte se co možná nejintenzivněji. Uvidíte, že se něco stane.

3. Upravte se.

Není žádným tajemstvím, že když si spolu dáte něco povzbudivého a svou psychiku si sladíte externím materiálem, budete se cítit uvolnění a propojení ještě předtím, než si stáhnete kalhoty. Alkohol boří zábrany, stejně tak jako například trochu ilegálního kuřiva. Dotyky se zintenzivní a vše dostane mnohem vzrušující ráz.

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Top