6 hlášek, které zaručeně zničí sex: Tohle od partnerky opravdu slyšet nechcete!

Menu

Co je nového?

6 hlášek, které zaručeně zničí sex: Tohle od partnerky opravdu slyšet nechcete!

Sdílení
Foto: Depositphotos

Rádi při sexu mluvíte, nebo raději preferujete ticho? Pokud vám partnerka během aktu zašeptá do ucha něco nemravného nebo povzbudivého, může to ve vás probudit zvíře. Ovšem může se stát, že zahlásí i něco, co se vám, a především vašemu penisu, vůbec líbit nebude. Podívejte se na několik hlášek, které vás spolehlivě vyhodí ze sedla!


Jsi v pořádku?

Pravdou je, že tuto otázku mohou během sexu položit oba partneři. Nic však nezabije atmosféru jako tento dotaz. Dáte tím najevo, že víte, že je něco v nepořádku a místo kvalitní soulože se tím nyní budete muset zabývat.

Už jsi vevnitř?

Reklama

Snad po ničem jiném vám nezvadne penis tak rychle jako po této otázce. Nic nezvedne sebevědomí tak jako ujištění, že partnerka váš penis vůbec necítí, že?

Mohl by sis pospíšit?

Fakt, že partnerka chce mít sex s vámi už konečně za sebou, je nejen spolehlivým zabijákem libida, ale také je jasné, že se o něj do budoucna už raději nebudete pokoušet vůbec, alespoň ne s touto partnerkou.

Co je?

Není nic trapnějšího, než když sténáte partnerčino jméno a ona se vás zeptá, „co je?“. Ať ji v daný moment odpovíte cokoliv, sexuálnímu napětí můžete tak maximálně zamávat, až poletí kolem.

Špatné jméno

Reklama

Může se to stát i těm nejlepším z nás. Ovšem profesionálové se vždy ujistí, že během sexu křičí správné jméno partnera či partnerky. Takový omyl totiž může mít opravdu fatální následky, nedej bože, pokud jste v dlouhodobém vztahu.

Sténání v nesprávný čas

Není nic lepšího, než když partnerka své vyvrcholení dá najevo sténáním. Na druhou stranu není nic horšího, než když začne sténat v nesprávný moment, kdy je její orgasmus v nedohlednu, ale touží už mít soulož za sebou.


A jaká hláška vykolejila při sexu vás? Nebojte se o ni podělit v komentářích!

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Top