Menu

Co je nového?

Intimnosti pod stromeček – darujte diskrétní orgasmus!

Sdílení
Text: Kirsten, Foto: Depositphotos, Womanizer
Pro lepší čtení

Máte přítelkyni a nemůžete se rozhodnout, co jí pořídit k Vánocům? Na internetu se to poslední měsíc před závěrečnými svátky roku všelijakými nápady jen hemží. Ale pořád je spousta těch dárků jaksi neosobních a u většiny z nich se kladete otázku, zda je to opravdu to, co by vaší přítelkyni mohlo udělat skutečnou radost. Uvažovali jste už určitě nad vším, co zní sice velice jednoduše, ale může se stát, že lehce šlápnete vedle a netrefíte se do jejího vkusu. Šperky, kosmetika, oblečení a parfémy jsou sice krásné, ale jejich pojem je příliš obecný. Máme pro vás něco lepšího!

V záplavě přesyceného trhu, zejména před Vánoci, se běžný muž v produktech zcela ztrácí. Darovat ženě poukaz na výlet, wellness či dovolenou je sice hezké, ale hodí se spíš na Valentýna či narozeniny. Jste-li ve vztahu se ženou krátce a neměli jste jasnou diskuzi o podobě ideálního vánočního dárku, pravděpodobně ještě nemáte úplnou představu o tom, jak vaše přítelkyně uvažuje a co si přeje.

Jste-li ve vztahu se ženou už dlouho a její tužby už důvěrně znáte, zcela určitě uvítáte nápad, jak vánoční dárky osvěžit malým překvapením, které bude jen a pouze pro ni.

Přestavujeme vám ztělesněný šperk, kosmetiku a diskrétní rozkoš v jednom. Jmenuje se Womanizer lipstick 2Go.


Jedná se o dárkovou krabičku, která vzhledem připomíná trochu parfém. Otevřete-li poklop, zjistíte, že parfém ve skutečnosti vypadá jako stylová rtěnka s růžovým náhubkem, ve kterém je malý otvor. Jde o žhavou a velmi diskrétní erotickou pomůcku, která s pomocí vibrací a podtlaku přivede ženu k rozkoši už během několika sekund. Je zcela voděodolná a míru jejího výkonu lze kontrolovat v šesti rychlostech. Přičemž ta šestá vyvolává v ženě vskutku hlasitý projev spokojenosti.

Womanizer lze nabíjet přes kabel a na jedno nabití při velmi pravidelném používání vydrží až měsíc.


Ve velmi stylovém a diskrétně zabaleném balení naleznete v příslušenství i malou lahvičku s lubrikačním gelem, čistič a sadu náhradních dílů náhubku v několika velikostech podle preferencí vaší ženy. Womanizer lipstick 2Go lze koupit za trochu dražší cenu 159 eur, ale skutečně stojí za to. Doporučeno redaktorkou Mzone.

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Přidat na Seznam.cz
Top