Kde jsou nejvhodnější místa na sex? Nechte se inspirovat

Menu

Co je nového?

Kde jsou nejvhodnější místa na sex? Nechte se inspirovat

Sdílení
Text: Martin Kovařík, Foto: Depositphotos
Pro lepší čtení

Britka Tracey Cox se živí jako sexuální koučka. V rámci své profese sestavila žebříček míst, kde si nejlépe užijete sexuální zážitky. Některá jsou tradiční, jiná méně tradiční, každopádně sex na těchto místech byste rozhodně neměli vynechat.

Pokud jste to dělali na 6 a více místech, pak jste sexuální dobrodruzi, pokud na 4, prokázali jste zdravou zvědavost. Tři místa jsou průměrem. A pod 3 jste suchaři bez fantazie a kapky dobrodružství.

Nicméně sama Coxová radí, abyste při jakémkoli sexuálním dobrodružství nezapomínali na zdravý rozum a řídili se hlavně podle svých pocitů a podle pocitů vaší partnerky.

1) Pračka

Tradiční sexuální pomůcka. Ideální je pračka, která se dostane do cyklu ždímání. Vibrující pračka dokonale okoření vaše milostné touhy.

2) Auto

Vevnitř nebo zvenku, to je víceméně jedno. Auto je klasika a dají se v něm vyzkoušet velice zajímavé polohy. Podle Coxové je však mnohem víc odvážnější, pokud pro milování zvolíte kapotu.

3) Kino

Ideální místo nejen pro první nesmělé schůzky, ale i místo stvořené pro sex. Přítmí, často poloprázdno, pohodlná křesílka. Pokud si nezvolíte zrovna premiéru Star Wars, pak se můžete vyzkoušet sexuální hrátky. Ale z hlasitostí to moc nepřehánějte, ať nerušíte ostatní diváky.

4) Hotelový balkón

Hotely jsou ideální k milostným schůzkám. A když jste navíc na dovolené v cizině, kde vás nikdo nezná, proč nevyužít i jiné části hotelu. Teplá letní noc, hvězdy a vy dva.


5) Sex pod sluncem

Co prospívá našemu tělu? Ano, sluneční paprsky. Co prospívá našemu tělo? Ano, sex. Tak proč to nespojit. Ideální varianta pro letní měsíce.

6) Moře, bazén, vana

Voda je sama o sobě skvělá. Tak proč jí neudělat ještě skvělejší. Romantika při svíčkách, zakončená úžasným sexem, proč ne? Navíc výlety k moři jsou také ideální. Milování na opuštěné pláži, doplněné o šumění moře. Zní to lákavě, ne že ne.

7) Příroda

Nemusíte být vyznavači trampingu, abyste si oblíbili přírodu. Vzít si deku, piknikový koš a spojit dobré jídlo, romantickou přírodu a vzájemné mazlení je velice lákavé. A je jedno jestli využijete les, louku nebo třeba skály.


8) Postel

Klasika. V posteli si můžete vyzkoušet sex na 100 a více způsobů. Pak už záleží na vaší fantazii jaký způsob milování si vyberete.


9) Stan

Velice tenké soukromí, zároveň místo pro vaše poznávání. A čím je stan menší, tím bližší si budete. A třeba vzájemné polibky a doteky přerostou i v něco dalšího.

Určitě přijdete i na jiná lákavá místa pro milování. Pak už záleží jen na vás a na vaší fantazii!

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Přidat na Seznam.cz
Top