Menu

Co je nového?

Není semeno jako semeno. Co jíst, aby to vaše chutnalo dobře?

Sdílení
Zdroj: pexels.com
Pro lepší čtení

Hořké, někdy nasládlé, ale vždycky hodně slané. Ženy chuť přirovnávají k ústřicím, houbám, solnému roztoku, ale někdy dokonce i k mýdlu, nebo čistícím prostředkům. Přesné vystižení uniká především proto, že chuť je jiná kus od kusu, ale i den ode dne. Kromě tělesného a zdravotního stavu se mění také podle stravy.

Není se čemu divit. Ejakulát obsahuje pouze 2–5 % semene, zbytek je tvořen vodou, cukry, fruktózou, enzymy, mnoha minerály, a především několika sty druhy bílkovin. To proto, aby byly spermie po nezbytnou dobu patřičně vyživovány. Poměr všech těchto látek je navázán právě na přísun živin, které tělu dáváme. Chcete přimět vaši polovičku k většímu zájmu o váš rozkrok? Začněte si připravovat zajímavý jídelníček a nalákejte jí na různorodý repertoár vašeho koktejlu. Sami si pak vyhodnoťte, co ve vašem případě funguje a co ne. Celé to můžete pojmout jako párovou hru „Poznej, co jsem jedl“.

Jak pozitivně ovlivnit chuť spermatu

 1. Pijte hodně vody

Ideální je vypít alespoň 8 sklenic vody denně. Kromě toho, že se z vašeho těla dostanou toxiny, budete mít spermatu mnohem více. Dehydratovaní jedinci vyprodukují pouze malé množství tužší konzistence, které opravdu moc přitažlivé nebude.

2. Ovoce to osladí

Je to tak. Pokud si vaše polovička stěžuje na hořkou příchuť, sáhněte po sladkém ovoci. Hořkou chuť jednoduše upozadí. Zde platí, že více je více, takže sáhněte po opravdu sladkých druzích. Ideální je ananas, kiwi, borůvky, pomeranč či banán. Nebo všechno najednou. Samozřejmě skvěle poslouží i ovocné džusy. Dobrou chuť dokáže navodit i konzumace citrónu a máty.

3. Omezte kofein, nikotin i alkohol

Minimálně před vaší další ejakulací. Všechny tyto jmenované legální drogy silně podporují už tak přirozeně nahořklou chuť. Uvnitř sladký prostě nebudete, ani kdybyste se obalil cukrem.

4. Uberte živočišné bílkoviny

Vyhněte se především červenému masu a mléčným výrobkům. Efekt je opět až příliš hořký. Mezi ženami navíc začíná být populární konstatování, že vegetariáni chutnají skvěle. Už jste to také slyšeli? Až se vás na prvním rande bude slečna ptát, co jíte, lhaní je zbytečné. Je dost pravděpodobné, že to pozná sama. Maso nahraďte častěji rybou nebo luštěninami a dopřejte si více zeleniny.

5. Když nejíš síru, nedáš síru

Pokud plánujete orální sex, potraviny bohaté na obsah síry jednoznačně eliminujte. Konkrétně omezte například karfiol, brokolici, zelí, česnek, cibuli. Zde platí, že suroviny, které mají charakteristický zápach, ho dokáží částečně přenést i do inkriminovaných nížin. Co vám nevoní, neovoní ani nic jiného.

6. Ve zdravém těle zdravá chuť

Obecně platí, že čím přírodnější strava bude a čím méně chemikálií bude obsahovat, tím lépe se to projeví na výsledku. Celková dobrá zdravotní kondice dává tělu mnohem větší předpoklad, že bude produkovat kvalitní sperma po všech směrech. Veškeré nemoci i užívání léků s sebou nese gurmánský distanc.

 

 

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Přidat na Seznam.cz
Top