Menu

Co je nového?

Playboy po 30 letech znovu nafotil své nejsladší zajíčky. Jak dnes vypadají?

Sdílení
Text: Kirsten, Foto: Playboy

Zakladatel ikonického magazínu Playboy věří, že jakmile se žena stane Playmate, navždy jí zůstane. Tento výrok jej inspiroval k tomu, aby se po třiceti letech ozval několika svým rozkošným zajíčkům a retrospektivně s nimi nafotil stejnou obálku časopisu, dokazujíc, že jeho výrok platí a krása jeho dam nevadne v žádném věku. A nemýlil se.


Přestože jsou ženy ve fotografické sérii zobrazené ve svých čtyřiceti, padesáti či dokonce šedesáti letech, téma, póza i rekvizity zůstávají stejné, a jejich těla i sexappeal pořád neodolatelný.

Candace Collinsová (Playmate prosinec 1979) svoji obálku časopisu nafotila znovu po čtyřiceti letech a nechala se slyšet, že byla pro ni pocta po takové době pózovat v podobném růžovém body, které jí padne i po čtyřiceti letech a dokazuje, že se až tak moc za tu dobu nezměnilo.


Fotografie oslavující krásu ženy v každém věku ale nevznikly jen tak. Sama Candace přiznává, že byla šokovaná, když dostala email, ve kterém ji sám Hugh Hefner žádal, zda by neměla chuť si znovu stoupnout před objektiv a obnažit své křivky.

„Byla jsem nejdříve vyděšená, pak potěšená a nakonec odhodlaná se postavit výzvě – rozhodla jsem se, že s grácií nafotím tyto snímky, abych dokázala, že pořád v sobě mám toho stejného ducha, i když mám dvacítku už dávno za sebou,“ směje se.

Candace chválil i Hefnerův 25letý syn Cooper, tvůrčí ředitel společnosti Playboy Enterprises, který udělal touto jedinečnou retrospektivní fotografickou sérií radost další generaci čtenářů časopisu.


Které z dam to podle vás i po letech sluší nejvíce? Podělte se o svůj názor v komentářích pod článkem!

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru