Povídka: Poprvé v bordelu

Menu

Co je nového?

Povídka: Poprvé v bordelu

Sdílení
Text: Horymír Dudák, Foto: Depositphotos

„Praha – není jenom most a hrad. Praha – je matka měst a nálad.“ Praha. Právě tenhle kultovní hit od PSH hlučel z reproduktorů v nejmenované burgrárně, když jsme se v trojčlenné skupince po pár pivech rozhodli, že dnes večer navštívíme nejznámější pražský bordel.


Celé to vedl Martin, který už měl s touto zábavou bohaté zkušenosti. Lukáš a já jsme zatím v žádném takovém podniku nikdy nebyli.

Reklama


Objednali jsme si Uber a za pár chvil jsme vylezli z vozu na dohled od křižovatky I. P. Pavlova. Martin nás v jednom kuse hecoval a po chvíli váhání jsme všichni vlezli do tmavých dveří, okolo kterých zářily pestrobarevné neony. Na recepci jsme každý zaplatili tři stovky za vstup a několik schodů nás dovedlo do hlavní místnosti. Vlevo bar, vpravo sedačky, a v různých koutech posedávající slečny v prádle a ošklivých jehlách. Nijak pohledné. Nijak sympatické. A nikde žádný jiný host. Jen my tři.Zklamaně jsme si sedli na koženou sedačku, tři hoši, pěkně vedle sebe. Okamžitě si k nám přisedly dvě černošky a začaly se nám vnucovat, jedna anglicky, druhá česky. To se nám samozřejmě nelíbilo, a ony taky ne. Po několika zdvořilostních větách to obě pracovnice vzdaly.

Reklama


Zkušený Martin nás začal uklidňovat, že za ten zaplacený vstup můžeme jít ještě do sesterského bordelu v Holešovicích. Je prý největší v ČR a funguje na jiném principu, než klasické nevěstince, jako je tenhle. Znovu jsme tedy objednali Uber.

Holešovický podnik byl opravdu velký. Ve spodním patře probíhal tanec u tyče a v horním patře byla dvě obrovská korza, kde každá z asi padesáti holek měla pronajatý malý pokojík a před jeho dveřmi se vystavovala všem hostům, potenciálním zákazníkům. Pokud byly dveře zavřené, dotyčná diva právě pracovala.


U velkého prosvětleného baru, který se nacházel uprostřed mezi promenádami, jsme si všichni dali pár předražených drinků a pak jsme znovu a znovu procházeli obě korza a vybírali si partnerku pro dnešní noc. Respektive patnáct minut dnešní noci.

Martin běhal od dveří ke dveřím a sháněl na vlastní pěst dvě holky, které by byly ochotny pobavit se s ním ve dvojici. Našel je, ale stálo ho to dvojnásobnou taxu.


Lukáš vybíral dlouho, ale nakonec zůstal sedět sám na baru, protože se mu líbila jenom zdejší servírka, zcela oblečená a pracující jenom jako servírka.To nám ale vyprávěl sám až později. Zatímco Martin uhnal dvě nestydaté dívky do trojky, já jsem si počkal, až bude volná štíhlá, komunikativní a pohledná Monika. Netrvalo dlouho a zamkla se ve svém pokoji se mnou. Po zjištění, že nebudu chtít nic neobvyklého, si ode mě vzala 1500 korun a přikázala mi, abych se vysprchoval. S radostí a rychlostí jsem tak učinil.
Vzhledem k tomu, že to bylo moje „bordelové poprvé“, měl jsem mírné problémy s erekcí. Monika si s tím ale rychle poradila svými úzkými ústy. Pak už jsme střídali polohy, jak se mi zlíbilo. I když ztopoření nakonec fungovalo dobře, vyvrcholení nepřišlo.

Zkrátka to napoprvé nebylo ono. Bylo to nudné a obyčejné. Srovnatelně zajímavý zážitek poskytne třeba nákup rohlíků na snídani.

Sečteno a podtrženo, pokud vám není líto trochy peněz a nebudete si od návštěvy bordelu slibovat zázraky, můžete se docela mile pobavit. Minimálně konverzací s polonahými zástupy dívek a žen, které se s vámi budou chtít bavit. Tedy v případě, že navštívíte onen Holešovický podnik, jehož jméno není těžké uhodnout.


Ale jestli chcete zažít pořádný orgasmus a skutečnou zábavu, tak si k tomu najděte společnost, která váš penis nebude vnímat jako další kus na továrním pásu, který je potřeba co nejrychleji vyždímat.

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Top