Menu

Co je nového?

Udělejte z dobrého sexu ten nejlepší! Tipy, jak se zlepšit v posteli

Sdílení
Foto: Depositphotos
Pro lepší čtení

Možná si myslíte, že co se týče sexu, nepotřebujete nic zlepšovat. V tom případě vám gratulujeme, i když nejspíš budete jediní, kdo si to myslí. Pravdou je, že i když v ložnici nemáte problémy, prostor pro zlepšení je tu vždy. Podívejte se, jak své partnerce vykouzlíte úsměv, který jí nezadané kolegyně budou závidět, a z dobrého sexu uděláte ten nejlepší.

1. Prodlužte předehru

Ano, ano, my víme, je to nuda a kdo na to má mít čas, že? Ale pokud si s předehrou dáte dostatečně načas, vynaložená snaha se vám nastokrát vrátí. Přední psychologové radí, abyste věnovali dostatek času napojení na partnerku, než se s ní spojíte doslova. Předehra nemusí být vaší nejoblíbenější fází sexu, ale když ji nepodceníte, uvidíte, že vám partnerka předvede sex, ze které se vám protočí palce u nohou.

2. Svěřte se s fantaziemi

Podle psycholožky Stephanie Buehler, která napsala řadu knih o sexu, lásce a duševním zdraví, se partneři v dnešní době jen velmi málo svěřují se sexuálními fantaziemi. Často za to může stud nebo strach z nepochopení. Pokud máte v záloze nějaké skryté fantazie, neměli byste s jejich sdílením váhat. Nedoporučujeme na partnerku vychrlit, že s ní chcete dělat přesně to, co jste včera viděli v pornu, ale můžete na toto téma rozvést konverzaci. Třeba vás partnerka sama překvapí svými tužbami.

3. Používejte lubrikant

Lubrikační gely nejsou žádnou novinkou. Všichni ví, jak se používají a všichni znají jejich účinek. Přesto jsou dost podceňovány. Lubrikanty slouží nejen jako praktická pomůcka, aby se žena nezranila, ale především zpříjemňují zážitek pro obě strany. Mezi námi, pokud jste to ještě neudělali, vyzkoušejte například lubrikant s hřejivým efektem, ten vám totiž zaručeně změní život. Koneckonců, ne nadarmo se říká, že kdo maže, ten jede.

4. Nenechte se ničím rušit

Co si budeme vykládat, ne každý má denně čas na několikahodinové milování. Rychlovky sice mají něco do sebe, ale nemůžete na ně sázet pokaždé, když se rozhodnete skórovat. Pokud si chcete užít skutečně kvalitní sex, naplánujte si ho dopředu, uzpůsobte si k němu prostředí a především, nenechte se ničím rušit. Věnujte pozornost detailům, které vy možná neoceníte, ale partnerka je bude vnímat velmi intenzivně.

A hlavně si vypněte notifikace na telefonu. Žádná žena nechce před vyvrcholením slyšet, že vám někdo lajknul fotku na Instagramu.

5. Dejte pozitivní feedback

Sami moc dobře víte, jak chutná pochvala. V oblasti sexu je to stejné. Pokud vás sex s partnerkou nadchl, nebojte se ji pochválit. Doporučujeme vyvarovat se frázím jako „To byla zase jednou jízda“ nebo „Jak ti to tam pěkně čvachtalo“, ale raději volte slova šetrněji. Uvidíte, že si takovou pochvalu partnerka užije minimálně stejně jako vy. A třeba se za ni dočkáte i sladké odměny.

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Přidat na Seznam.cz
Top