Menu

Co je nového?

Udělejte ze své partnerky sexuální bohyni! Víme, jak na to

Sdílení
Foto: Depositphotos
Pro lepší čtení

Na sociální síti Reddit položil nedávno jeden z uživatelů životně důležitou otázku: „Dámy, co musí muž udělat, abyste se v posteli cítila jako bohyně sexu?“ Sešlo se mu několik tisíc odpovědí, což už je celkem solidní vzorek k důkladné sociologicko-sexuální analýze. Pokud chcete, aby se vaše žena v posteli cítila jako nepřekonatelná milenka, neměli byste si nechat ujít následující řádky, leccos vás možná překvapí.

Dopřejte jí orální sex, aniž by si o něj musela říct

Asi žádná novinka, každopádně dobře odvedená jazyková akcička se vám náležitě vyplatí. Přítelkyně si bude připadat žádoucí, bude vědět, že po ní toužíte a oplatí vám to s radostí a bez zbytečných keců.

Hrajte si s jejím tělem

Že je předehra pro ženy hodně důležitá taky není nic nového pod Sluncem. Zkuste si vyhrát s každým záhybem jejího těla, hlaďte ji prsty nebo jazykem, stupňujte její vzrušení a nespěchejte. Sama bude žadonit, že vás chce konečně cítit v sobě.

Buďte agresivní

Ano, ženy chtějí být v posteli ovládány. Přitlačte ji ke dveřím, přitáhněte hlavu za vlasy, lehce poplácejte po zadku, okamžitě bude vědět, že po ní toužíte a její sexuální sebevědomí (trochu paradoxně) okamžitě vzroste.


Dělejte zvuky

Stejně jako my máme rádi, když nám žena dává sténáním najevo, jak moc se jí to líbí, platí to i naopak. Nemusíte nic říkat, stačí hluboce dýchat, mírně zasténat, dát jí jasně najevo, že vás to s ní baví.

Udělejte jí to…několikrát

Odstrkuje vaši ruku nebo hlavu hned po vyvrcholení? Nenechte se odradit a pokračujte ve stejném rytmu, takový mnohonásobný orgasmus je pro ženu odlet na jinou planetu…a to prostě chcete i vy!Dívejte se jí do očí

Takový hluboký pohled do očí umí s ženskou udělat divy! Pořádně se jí během sexu zadívejte do očí, usmějte se, napojte se na ni, odmění vás výkonem hodným královny.

Poslouchejte jí

Jo, jasně, jde nám především o sex, ale když jí budete poslouchat, zjistíte, že se toho dá občas využít právě v posteli. Z vás bude rázem ideální muž, z ní sexuální mašina.

Pusťte ji nahoru

Dopřejte jí pocit kontroly a toho, že vás může na chvíli ovládat. Sama tak může řídit své potěšení, vy si aspoň na chvilku odpočinete a navíc se můžete kochat tím nejlepším výhledem.

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Přidat na Seznam.cz
Top