Menu

Co je nového?

Beduíni, lovci i lord se svým sluhou: V Albion Cars ukázali, jak má vypadat slavnostní otevření nového autosalonu

Shares

Značka Land Rover má na jižní Moravě nové reprezentativní sídlo v podobě showroomu společnosti Albion Cars na Heršpické ulici v Brně. Zcela nový autosalon se řadí mezi ty nejmodernější v Evropě a jeho slavnostní otevření na konci listopadu bylo výjimečnou podívanou.

reklama

Ačkoliv prodejce britských vozů Albion Cars působí v Brně již déle než rok, nové prostory jsou na Heršpické novinkou od začátku letošního listopadu. Na prodejní ploše téměř 400 m² najdou zákazníci několik nových luxusních Land Roverů a desítky zánovních a ojetých vozů značek Land Rover a Jaguar. Dealerství se nachází jen několik metrů od známého AZ Toweru, nejvyšší budovy v Česku.

Prodejní prostor nových vozů Land Rover splňuje nejnovější standardy značky s názvem „Modern Luxury”.

Unikátní ale není jen samotný autosalon, ale také způsob, jakým v Albion Cars pojali jeho slavnostní otevření. Akce pro více než 350 hostů, která se na konci listopadu v Brně uskutečnila, nemá v segmentu automotive obdoby. Vozy Land Rover na ní byly prezentovány pomocí jednotlivých tematických scén s profesionálními herci z brněnského Divadla Husa na provázku, atmosféru dokreslovala tajemná hudba, mlha a kreativní svícení. „Modely Land Rover měli návštěvníci akce možnost vidět ve zcela jiných podmínkách, než by v showroomu luxusních vozů čekali. I díky tomu si tak z večera odnesli velmi nevšední a hluboký zážitek,“ popisuje výkonný ředitel Albion Cars Dušan Chlad.

reklama

Grand Opening Albion Cars Brno

Kromě něj nové prostory slavnostně otevřeli spolumajitelé společnosti Karel Stolejda, Martin Veselý a Ivo a Vít Nekudovi a také ambasadoři značky Aňa Geislerová s Hynkem Čermákem nebo zástupce automobilky Jaguar Land Rover Max Weber.

Na organizaci večera se podíleli Lidi z Baru, kteří v Brně provozují podniky, jako je Bar, který neexistuje, Super Panda Circus nebo 4pokoje a kteří stojí také za alternativním plesem Nebál. A na akci to bylo znát – kromě výjimečných scén s vozy nechyběl bohatý kulturní program nebo ty nejlepší drinky.

Nový autosalon Albion Cars vznikl v místě bývalé prodejny potravin JIP a proměna v showroom luxusních vozů pozvedla celé okolí. Z lokality kolem AZ Toweru se tak pomalu, ale jistě stává moderní brněnské centrum automobilového byznysu.


Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru