Menu

Co je nového?

Britský písničkář Passenger zahraje v Praze

Sdílení
Foto: Oficiální zdroj

Populární britský písničkář Passenger zahraje již příští úterý v pražském klubu Roxy. A domácí fanoušci se již nemohou dočkat!

reklama

Britský písničkář a busker svět uchvátil dojemným rozchodovým hitem Let Her Go, jenž v roce 2012 dobyl vrchol většiny hitparád včetně té české, australské nebo německé. Do Prahy se Passenger vrací v rámci komorního klubového turné s aktuální deskou Runaway, pro níž mu byla inspirací americká příroda a vzpomínky na dětství.


V tvorbě Mikea Rosenberga aka Passengera se vždy daly najít dvě stránky – intimnější písničkářská známá například z desky Whispers II (2015), a druhá, pro kterou je typický velkolepý popový zvuk. Právě k této poloze plné podmanivých melodií a velkorysých refrénů se vrací na novém albu Runaway.

reklama

„Pro někoho je pop sprosté slovo, ale pro mě je pop vším, co má chytlavou melodii. Navíc všechny mé oblíbené písně mají chytlavou melodii,“ říká Passenger.


Koncert proběhne v úterý 16. dubna 2019 od 19.00 v pražském klubu Roxy. Pokud nemáte lístky, máte již nejspíš smůlu, koncert je totiž beznadějně vyprodaný.


Manic Street Preachers přijedou letos kázat na Rock for People


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru