Menu

Co je nového?

10 instagramových účtů o autech, které byste měli určitě sledovat

Sdílení
Foto: Instagram

Dívky, cestování, vaření a auta. Čtyři nejoblíbenější kategorie instagramu tvoří bezmála sedmdesát procent denních příspěvků, přičemž právě poslední zmíněnou kategorii vám dnes pomůžeme zmapovat.

reklama

Vybrali jsme pro vás deset účtů, které rozhodně stojí za to sledovat – najdete na nich jak klasické vozy, tak nejnovější modely a trendy. A budeme rádi, když se i vy podělíte s ostatními o svoje oblíbené stránky.


@coolnvintage

Parta chlapíků, kteří milují LandRovery a umí jim vrátit život. Po shlednutí jejich účtu máte chuť okamžitě všeho nechat a vyrazit na roadtrip někam na konec světa.

reklama

@petrolicious

Jedna z nejúspěšnějších automobilových značek virtuálního prostředí jménem instagram. Milujeme jejich originální obsah, který se snaží vzdát hold ikonickým autům, ale nezapomíná ani na ty moderní. 


@amyshorephotography

Fotografka, která miluje auta a miluje jejich focení. Na její stránce najdete všechno – od fotek pro radost až po dechberoucí profesionální záběry pro velké společnosti a vydavatelství.


@the_escape_road

Stránka určená především pro všechny fanoušky motorsportu. Tady si dávají rande milovníci starých dobrých časů, kteří se nebojí ušpinit si ruce.

reklama

@thespeedhunters

Pouliční závodění, auta z Evropy, USA i Japonska, ale hlavně specifický přístup k výkonu – vše pod 300 koní je málo!


@jancervenka_novinar

Jedna z mála českých instagramových stránek o autech. Založil ji automobilový novinář Jan Červenka a věnuje se jak aktuálnímu dění i historii, tak informuje o tom, co právě dělá a kde je.


@magnuswalker

Chlap s vizáží bezdomovce, který si prožil a žije svůj americký sen. Vlastní unikátní kolekci automobilů Porsche a stal se i ambasadorem značky.


@petrocamp

Tady jde o automobilovou kulturu. Tato stránka je živoucím důkazem toho, jak má vypadat vášeň pro automobily!

reklama

 
@racelifecz

Stránka pro řidiče, kde najdete nejen fantastické fotografie, ale především nabídku online obchodu. Unikátní a především český shop, který už ale dávno překročil hranice.


@rmsothebys

Světoznámá aukční síň nejenže prodává ty nejvybranější automobilové kousky, ale zároveň spravuje jednu z informativně nejvíc výživných instagramových stránek o autech. Určitě doporučujeme!

reklama

Inspirace na Instagramu? Tyhle účty zkrátka musíte sledovat! Kategorie jídlo a recepty


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru