Menu

Co je nového?

5 jednoduchých způsobů, jak si vylepšit módní styl

Sdílení
Foto: Pexels, Depositphotos

Muži v Česku se v osvojování módního stylu pomalu ale jistě zlepšují. Stačí se ale projít městem a hned bude jasné, že ještě co zlepšovat. Buďte o krok dál. Máme návod, jak být jednoduše a rychle stylovější.

reklama

1. Sportovní styl patří na sportoviště

Člověk by měl pocit, že čeští muži sportují tak často, že se ani nestíhají převléct. Outdoorové oblečení a boty prostě patří do hor a nikam jinam. Je to pohodlné, chápeme, ale moc parády s tím nenaděláte. V pracovním prostředí jako je kancelář se moc nevyjímá ani sportovní tričko s nápisy. Pokud tričko, tak jednoduché černé, bílé nebo šedivé. Nic divokého. Uvidíte, jak to kolegyně v práci ocení.

2. Bílá košile

Absolutně nic nepozvedne váš osobní styl tolik jako čistá, padnoucí, bílá košile s dlouhým rukávem. I když její rukávy v teplejším oblečení ohrnete, pořád budete za frajery. Pod košili ideálně patří speciální tričko tělové barvy. Pak budete dokonalý gentleman.

reklama

3. Účes

Nechoďte k nejlevnější kadeřnici. Nemusíte mít ten nejmodernější účes ze všech, ale jít někam, kde vás za kilo oškubou jako kuře. Zkušený kadeřník, který se vyzná v trendech, vám poradí, co vám sluší. Úpravu vlasů nepodceňujte.

4. Kalhoty

Mnozí muži vypadají, jako by nevěděli, že existují jiné druhy kalhoty než džíny nebo oblíbené, nicméně sportovní, Rejoice. Co takhle zkusit takzvané „chinos“. A jen pro jistotu – džíny s dírami už nejsou ani trochu trendy. Vypadá to, že nemáte na nové.

reklama

5. Oblek na míru

Tohle není úplně nejlevnější záležitost, chápeme. Ale ten pocit, když pak přijdete na svatbu a jako jediní tam máte mezi tatíkama, co na nich visí neforemný oblek, co měli ještě na svatbě, nebo v něm naopak přetékají, je k nezaplacení. Pokud se náhodou chystáte do Thajska, nechte si to ušít tam, vyjde to totiž výrazně levněji.

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru