Menu

Co je nového?

5 věcí, kterými svou partnerku vytočíte doběla. Tomuhle se raději vyvarujte!

Sdílení
Foto: Depositphotos

Ne nadarmo se říká, že jsou ženy z Venuše a muži z Marsu. Lišíme se především vnímáním věcí, a zatímco vy si těch několika drobečků, které nadrobíte na čerstvě vysátou podlahu ani nevšimnete, vaší vnímavé partnerce z toho může hrozit infarkt. A vám pořádný céres. Takže pokud své drahé polovičce nechcete způsobit srdeční příhodu a chcete mít doma klid, máme pro vás několik tipů, čeho se vyvarovat.

reklama

1. Zubní pastu vymačkávejte od konce

Možná vám to přijde jako drobnost, ale i tato drobnost může vážně ohrozit vztah. Pro vaši partnerku není nic horšího, než když ráno přijde k umyvadlu a tuba s pastou je pomačkaná, jako by ji převálcoval náklaďák. Rozladí ji to na celý den, a to je to poslední, co byste chtěli způsobit.


2. Chlupy v umyvadle ne!

Pokud se holíte, dejte si záležet, abyste všechny chlupy spláchli do odpadu. Když partnerka najde zbytky vašeho DNA rozeseté po umyvadle, které tak pracně vydrhla, z nechutného pohledu ji pravděpodobně trefí šlak.

reklama

3. Prádlo nikdy neházejte na zem

Máte skříň, která slouží k uložení oblečení, pak je tu koš na prádlo, které je špinavé, a pokud máte oblečení, které je něco mezi tím, pořiďte si tichého sluhu, kam tyto kousky odložíte. Jestli totiž partnerka najde vaše prádlo na zemi a nebude mít náladu, může se stát, že s ním třeba vytře podlahu.


4. K jídlu si vždy berte talířek

Ať konzumujete cokoliv, vždycky si vezměte talířek nebo misku. I když si myslíte, že tou mini tyčinkou nemůžete napáchat žádné škody, opak je pravdou.

Ona si všimne i těch nejmenších drobečků a pak vypukne apokalypsa. Chcete-li přežít, talířek je jediná možnost.


5. Nenechávejte papírové kapesníky v kapsách

Poslední věcí, kterou za žádnou cenu nesmíte podcenit, jsou posmrkané papírové kapesníky. Když je necháte v kapsách kalhot, bundy nebo mikiny, rozdrolí se do celého prádla. A můžete se zeptat vaší partnerky, jak příjemné je takové zbytky kapesníků z prádla vyklepávat. Pokud se s tímto jevem partnerka setká, promění se v dravou saň a spálí všechno, co jí přijde do cesty. Věřte nám, víme, o čem mluvíme.

reklama

Emoce a adrenalin aneb jaké to je žít s hysterkou


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru