Menu

Co je nového?

7 nejhorších pořadů českých televizí: Znáte je všechny?

Sdílení
Foto: archiv ČT, FTV Prima, TV Barrandov, TV Nova

Zná to asi každý. Zapnete televizi a málem si umačkáte palec na ovladači k smrti. Nikde nic nedávají. Ono jsou ale pořady a “pořady”. Sestavili jsme pro vás žebříček těch nejhorších, o které můžete na českých televizích zavadit.

reklama

7. Prostřeno

Začínáme zlehka. Prostřeno vlastně tak hrozné není, občas se na něj s jistou mírou nadsázky podívá snad každý. Koho by taky nezajímalo, co navaří paní Jarmila po středečním vypjatém večeru, že? Nicméně formát ukazující zákulisí českých kuchyní přináší často tak vyhraněné osobnosti a postavy, že tenhle pořad v našem žebříčku zkrátka nemohl chybět.


6. Pošta pro tebe

Máte trauma nebo bolístku z dětství? Jasně, šup s ní do televize! Tenhle pořad má zkrátka všechno – srdceryvné příběhy, hektolitry slz i dobré konce. K tomu všemu empatická Esterka a úchylný pošťák Ondra. Co víc si na večerní primetime přát?

reklama

5. Soudkyně Barbara

Podivný soud rozhoduje v podivných případech podivných lidí. Samozřejmě na podivné televizi Barrandov. Emotivní scény jako ze sídlištní nálevny střídají hlubokomyslné statě vážených právníků a přísné Barbary. Nezkoušejte to.


4. Malé lásky

Takové to, jak máte pocit, že už jste v televizi viděli všechno. Reklamy na přípravky proti úniku moči nebo vaginální mykózu jsou ale proti tomuhle nic. Účastníci této doku-reality neváhají za vytoužené peníze pustit kamery i k tomu nejintimnějšímu okamžiku života – k porodu dítěte. Co to bude příště? Umírání live?


3. Štiky

Pohled do domácnosti materialisticky založené pseudocelebritní rodiny bydlící v nevkusně zařízeném domě. Vyhrocené hádky, osočování a každodenní přehlídka toho, jak hluboko dokáže úroveň mezilidských vztahů klesnout. Až budete mít někdy pocit, že je vaše rodina ta nejhorší na světě, pusťte si Štiky.


2. Jakýkoliv pořad J. Soukupa

Pan Sokup mydlí jeden pořad za druhým a my mu dáme stejně jenom stříbrnou medaili. Nesoudný ředitel televize a ještě horší moderátor v jedné osobě už naplno vytěžil potenciál Kateřiny Brožové a jal se táhnout pořady TV Barrandov na vlastní triko. Jeho amatérská a nevyvážená vystoupení doporučujeme pouštět jen v těch nejtvrdších sado-maso salonech.


1. Křižovatky života

Mysleli jste si, že Jaromír Soukup musí brát zlato? Omyl, tohle je ještě horší! Tohle je pořad, který si po zhlédnutí musíte pustit ještě jednou. Prostě nevěříte svým očím. Podivné příběhy “ze života”, tristní dialogy a k tomu herecké výkony neherců, které jako by měly navodit pocit autenticity. Vážně – nic horšího jsme v televizi snad ještě neviděli.


Máte jiné favority v TV programu tuzemských stanic? Nebojte se o ně podělit v komentářích pod článkem!


Yabba dabba doo! Tohle jsou nejznámější seriálové znělky


Komentáře (3)

 • Silvie

  24. 10. 2018 - 11:33

  Tak mi napadá výměna manželek a policie v akci má také do reality daleko.

  Odpovědět
 • Jirka

  14. 1. 2019 - 17:25

  Rozhodně Výměna manželek by si zasloužila prvenství! Čekal jsem to a nedočkal se. ? Přitom je to totálně nekoukatelná přehlídka sociálních případů, zkrachovalych existencí a lidské debility!

  Odpovědět

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru