Menu

Co je nového?

Tipy na netradiční adventní kalendáře pro muže

Sdílení
Foto: Shutterstock, prodejci kalendářů

Advent je čas očekávání a radosti. Milovali jsme ho jako děti a není důvod, proč bychom v tom neměli pokračovat i v dospělosti. A k Adventu neodmyslitelně patří také adventní kalendář. Zapomeňte ale na čokolády, máme pro vás tipy na skvělé adventní kalendáře pro opravdové muže!

reklama

Z dětství si to určitě pamatujeme všichni – ty chvilky napětí, kdy otevíráme okénko v kalendáři a jsme zvědaví, co se za ním skrývá. A pak ty chvilky radosti, kdy si vychutnáváme sladké překvapení. O to vše se ale nemusíme ochudit ani v dospělosti. Níže vám předkládáme hned tři důkazy!


Adventní kalendář Lihovárek

Adventní kalendář Lihovárek

Máte rádi pálenky? Pak je tohle volba pro vás! Adventní kalendář od společnosti Lihovárek vám dá možnost ochutnat produkci hned od 12 českých lihovarů. A nejde o jen tak ledajaké pálenky. Letos odborníci z Lihovárku vybrali 10 druhů ovoce a jednu specialitu navíc.

reklama

„Je to výběr pálenek, který nás letos zaujal a myslíme, že byste je měli ochutnat i vy,” říkají v Lihovárku a my s nimi jedině souhlasíme.

Adventní kalendář Jack Daniel’s

Adventní kalendář Jack Daniel’s

Máte-li doma příznivce Tennessee whiskey, nechte mu za oknem adventní kalendář Jack Daniel’s Holiday Calendar. Za dvaceti čtyřmi okénky se ukrývají nejen originální dárky, ale také 50ml miniatury z celé Jackovy rodiny, které vyčkávání na Ježíška příjemně zkrátí.

Za jakým okénkem se ukrývá Jack Daniel’s Tennessee Whiskey No.7, Honey, Fire, Rye nebo Jack Daniel’s Single Barrel či Gentleman Jack? To se dozví jen ti, kteří byli v průběhu roku poslušní!

Nachmelený kalendář

Nachmelený adventní kalendář

A co by to bylo za přehled pro české muže, kdyby v něm chybělo pivo? Nejoblíbenější nápoj Čechů nesmí samozřejmě doma chybět ani během Adventu. O to se skvěle postará stylový Nachmelený kalendář od společnosti Pivojinak.cz. Díky němu si budete moct každý adventní večer vychutnat jedno řemeslné pivo z českých minipivovarů, čímž podpoříte majitele českých minipivovarů v těžké covidové době. Žádné pivo se v pivním adventním kalendáři neopakuje a ke každému navíc dostanete pivní kartu s informacemi a zajímavostmi. Tak na zdraví!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru