Menu

Co je nového?

Budoucí James Bond? Tom Hardy byl za mlada pěkné zvíře! Sladký, zdrogovaný a úlisný

Sdílení
Foto: Depositphotos, Facebook, Twitter, Lionsgate

Z role Banea ve filmu Temný rytíř povstal přes Johna Fitzgeralda ve filmu Zmrtvýchvstání až po Venoma. Tom Hardy je momentálně jedním z nejoblíbenějších herců. Dokonce i adept na dalšího Jamese Bonda. Kdo si ale ještě dokáže vybavit jeho sladký obličej, když byl mladý?

reklama

Celým jménem Edward Thomas Hardy se narodil 15. září 1977 v Hammersmithu v Londýně manželům Edwardovi a Anne Hardyovým jako jejich jediné dítě. Jeho otec byl spisovatel a jeho matka umělkyně.


Než se stal předním britským hercem, byl se svojí výškou 175 centimetrů vysoký Angličan velmi drzým výrostkem. Například odcházel za školu kouřit cigarety nebo ho zastavili policisté, když řídil kradený mercedes.

reklama

V mládí byl několikrát zatčený, holdoval alkoholu i drogám a nic nenasvědčovalo tomu, že by se z něj měla stát hollywoodská hvězda.

Nějakou dobu působil i jako model. I když bojoval se svojí závislosti na alkoholu a kokainu, tak přesto se rozhodl zkusit hereckou dráhu. Jeho první příležitost přišla v roce 2001, kdy byl obsazen do mini seriálu Bratrstvo neohrožených jako John Janovec. Téhož roku se objevuje i ve velkofilmu Ridleyho Scotta Černý jestřáb sestřelen.


Vraždící Porsche: Prokleté auto vzalo život slavnému herci a dalším ho zničilo


Po natočení filmu Star Trek: Nemesis v roce 2002, kde zahrál zápornou postavu Shinzona, nastupuje na léčbu alkoholismu i závislosti na drogách. Od té doby je v pořádku a na žebříčku popularity stoupá vzhůru.


Podívejte se v naší galerii, jak Tom Hardy vypadal před tím, než se z něj stal jeden z nejobsazovanějších herců současnosti.

reklama

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru