Menu

Co je nového?

Chybí vám středoškolská láska? Tohle jsou nejlepší filmy, které vám připomenou nejhezčí léta vašeho života

Sdílení
Foto: 20th Century Fox, Lionsgate, Paramount Pictures, Screen Gems, Summit Entertainment, Teek Films, Touchstone Pictures, Universal Studios, Walt Disney Pictures

Hledáte inspiraci na zábavný romantický film pro teenagery? Máme pro vás 10 božích filmů z prostředí střední školy, které vás alespoň na dvě hodiny vrátí do nejlepších let vašeho života!


Charlieho malá tajemství

Středoškolské filmy - Charlieho malá tajemství

Patnáctiletý Charlie je zakřiknutý a citlivý mladík, který to na střední škole, kde ho ostatní mají za podivína, nemá vůbec jednoduché. Ze všeho nejvíce ho trápí pocit samoty. I on se však dočká prvního milostného opojení. A je tak krásné!


Panna, nebo orel?

Středoškolské filmy - Panna, nebo orel?

Nenápadné Olive obrátí život vzhůru nohama jedna maličká lež. Vypráví své kamarádce vymyšlený příběh o erotickém zážitku s vysokoškolským studentem. Lež se rozlétne po chodbách střední školy a Olive se coby promiskuitní školačka stává centrem pozornosti.


Správně praštěný holky

Středoškolské filmy - Správně praštěný holky

Devon a Gabby jsou nejlepší kamarádky a také největší fanynky klučičí kapely 5 Leo Rise, která měla vystoupit na jejich střední škole. Holky však nešťastnou náhodou zapříčiní, že se koncert neuskuteční, načež je celá škole začne nenávidět. Rozhodnou se to vyřešit radikálně – kluky ze skupiny unesou.


Divoška

Středoškolské filmy - Divoška

Poppy je bohatá nevychovaná puberťačka z losangeleské smetánky. Po jedné velkolepé party s hrozivým koncem ji však otec posílá do anglické internátní školy na převýchovu. Ze začátku je jejím jediným cílem útěk. Pak se ale najdou důvody, proč zůstat.


High School Musical

Středoškolské filmy - High School Musical

Namyšlení sourozenci Sharpay a Ryan mají hlavní role ve školním muzikálu prakticky jisté! Zvrat přijde ve chvíli, kdy se rozhodnou přihlásit i basketbalista Troy a nadaná studentka Gabriella – pár, který se do sebe tak trochu zakoukal. Cílem Sharpay je jediné – oba dva z konkurzu vyřadit.


10 důvodů, proč tě nenávidím

Středoškolské filmy - 10 důvodů, proč tě nenávidím

Sestry Stratfordovy jsou svými pravými opaky. Křehkou Biancu milují všichni kluci ze školy, zato její starší sestra Kat má pověst nesnesitelné divošky. Otec však přikázal, že Bianca nesmí randit, dokud si nenajde chlapce i její starší sestra. To ale nebude snadný úkol.


Pomáda

Středoškolské filmy - Pomáda

Danny se po prázdninách opět setkává se svými kamarády. Ohromí je líčením svého milostného dobrodružství u moře. Mezi dívkami se objevuje nová studentka Sandy, která se také pochlubí svou letní láskou. Když se milenci náhle setkají ve škole tváří v tvář, ztratí dech. Jenomže láska v prostředí školy má jiná pravidla než ta na osamělé mořské pláži.


Protivný sprostý holky

Středoškolské filmy - Protivný sprostý holky

Cady je nová studentka, která prožila velmi netradiční dětství. Spolu s rodiči žila uprostřed africké džungle. Zapadnout mezi mladé lidi vychované velkoměstem není jednoduché. Už jenom volba přátel se zdá jako nelehký úkol. Zvlášť když se jí ujme partička tří oblíbených, ale také pěkně nafoukaných holek.


LOL

Středoškolské filmy - LOL

Ve světě propojeném sítěmi jako je Facebook, Instagram, YouTube a další prožívá středoškolačka v podání Miley Cyrus a její přátelé první románky, přátelství i zklamání. Zároveň se snaží vyhýbat svým někdy až příliš autoritativním a technologicky negramotným rodičům.


Já, Simon

Já, Simon

Simon Spier si přizná, že je gay, načež začne po e-mailech flirtovat s neznámým spolužákem, který si říká Blue. Ale když se nešťastnou náhodou jejich korespondence dostane do cizích rukou, hrozí jim odhalení. To ale ani jeden nemůže dopustit.


Nejlepší filmy roku 2018: Hollywood na scestí, nejzajímavější film neměl jít vůbec do kin!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru