Menu

Co je nového?

Letošní tipy na vánoční dárky pro všechny členy rodiny

Sdílení
Foto: Pexels

Také jste si v lednu říkali, že si seznam dárků budete průběžně tvořit celý rok, abyste si před svátky nemuseli lámat hlavu a znovu to nevyšlo? Pro takové případy přinášíme seznam tipů na dárky, se kterými byste jako Ježíšek mohli slavit úspěch.

reklama

Pro ni

V každém z nás zůstává kousek dítěte, které doufá v nečekané vánoční překvapení. A jakkoli praktické ženy jsou a častěji si pro dobro rodiny napíšou Ježíškovi o náhradu vysloužilého spotřebiče, tajně doufají v balíček, který nebude mít rozměry super výkonného vysavače.

Myslete na to, co má ráda, o čem v poslední době mluvila a jak ráda tráví svůj volný čas.

Zapáleným sportovkyním uděláte radost funkčním oblečením, ve kterém budou i v deštivém a chladném počasí v teple a suchu, nebo rozšířením její sportovní výbavy. Nové sportovní hodinky s možností měřit výkony a sportovní pokrok nadchnou nejednu ženu, která během karantény našla zálibu v běhu či cyklistice.

reklama

Vánoční dárky pro ženu

Doma v teplákách jsme letos strávili více času, než jsme si dokázali představit. Proto dámy, které s oblibou každé ráno vybírají svůj outfit, zcela jistě potěší nový kousek, který při první příležitosti vynesou. Mohou to být vysněné boty na podpatku od světového designéra, elegantní kožené rukavice, šál nebo designový šperk. My vybíráme namátkou náhrdelník od značky Swarovski, ke kterému můžete do krabičky přiložit třeba lístky do divadla.


V obchodě O bag můžete vybrat bordó tašku vhodnou na zimní sezónu a v Pietro Filipi rukavice, které oživí jednobarevný zimní kabát. Úspěch bude mít zaručeně i luxusní kosmetika či parfém, který můžete vybrat například v obchodech The Cosmetics Company Store nebo Luxury Zone. A pokud si chcete být konkrétním výběrem opravdu jistí, poraďte se s nejbližšími přáteli vaší polovičky.


Pro něj

Při výběru pánského dárku se řiďte stejnými pravidly a nezapomeňte, že pod stromečkem nemusí váš milovaný nutně najít to, co mu vaší optikou skutečně chybí.

K Vánocům hledejte dárek, který mu rozzáří oči, jakmile natrhne balicí papír. Pozorujte, co s oblibou dělá, o čem často mluví, na co si vždy najde čas ať se děje, co se děje, nebo o čem už dlouhou dobu přemýšlí.

Kutilům a milovníkům ruční práce uděláte radost novým nářadím, složitou stavebnicí či zajímavým kurzem „udělej si sám“. Nadšení sportovci možná ocení přihlášku do adrenalinového závodu, vstupenky na zápas zahraničního týmu nebo životopis oblíbeného sportovce.


Vánoce

Zapřemýšlejte, jak můžete přispět tomu, aby si naplno užíval své volnočasové aktivity a nezapomeňte, že i pánové rádi dbají o svůj zevnějšek, baví je móda a design. Pro takové muže bude vhodným dárkem např. poukázka k barberovi, zastřihovač vousů, poslední model oblíbených tenisek, elegantní parfém či hodinky s vyrytým monogramem.


Pro děti

Výběr dětských dárků bývá oříšek vždy, nikdo jiný neumí dát zklamání z nevhodné volby najevo tak, jako právě ony. Vždy berte v potaz věk a záliby vaší ratolesti.

Menším dětem vybírejte takové dárky, které budou rozvíjet jejich zvědavost, dětskou fantazii, tvořivost a jemnou motoriku.

Kojencům a batolatům můžete pořídit kuličkové labyrinty, větší kostky z pěny či ze dřeva a starší stavitele potěší např. lego, které dnes nabízí hrady pro princezny i světy legendárních superhrdinů.

reklama

Vánoční dárky pro děti

Malí školáci jistě ocení cokoli s postavou z oblíbené kreslené pohádky, společně napsaný dopis Ježíškovi vám jistě napoví. Kufry či batohy s motivy Disney najdete například v obchodě Samsonite. Velký zájem ale vyvolá i stolní hra nebo cinkající kasička, která může sloužit také jako edukační pomůcka. Teenagerům s vytříbeným vkusem je velice riskantní kupovat oblečení, ti určitě uvítají, když jim prostřednictvím nabité dárkové karty poskytnete volnou ruku k výběru.


Pro babičku

Přání babiček bývá jedno jediné – aby se všichni ve zdraví sešli a pochutnali si na vánoční tabuli. Pokud i vaše babička s radostí vaří a peče, bude jistě nadšená z kvalitní keramické zapékací mísy, netradiční formy na bábovku nebo robota, který jí v kuchyni ušetří čas i námahu. Některé možná ocení i kurz s profesionálním kuchařem.

reklama

Vášnivým čtenářkám můžete kromě nových knih darovat také svíčku Woodwick, se kterou si doma vytvoří útulnou atmosféru. Její dřevěný knot totiž jemně praská a připomíná hořící krb.

Babičkám, které s oblibou zvelebují svou zahrádku, objednejte semínka exotických rostlin a sledujte, co s nimi vykouzlí. A berte v potaz, že ani dámy v pokročilém věku neopouští zájem o módu a dbají na kvalitu materiálů, koženou peněženkou tak nemůžete udělat chybu.


Vánoce

Pro dědečka

Také vaši dědečkové s oblibou říkají, že k životu více nepotřebují? Věřte, že existují dárky, které jim rozzáří oči. Co takhle letos další láhev alkoholu vyměnit za whiskey set a místní pivo vyměnit za ochutnávku z malých pivovarů. V současnosti naleznete u mnohých prodejců možnost předplatného, a tak můžete dědovi ochutnávku piv rozdělit do celého roku. Stejně tak mu můžete udělat radost předplatným sportovního kanálu či oblíbeného časopisu pro kutily a usadit ho do nového ušáku, který vystřídá ten prosezený. Odpočinek po obědě bude rázem o úroveň výše. Elegantní dědeček jistě ocení i nové kožené rukavice, šál či klobouk a dědeček gurmán třeba sadu doutníků, dobré víno či kávu. Tak šťastné a veselé!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru