Menu

Co je nového?

Ewa Farna bude předskokanem na dvou blížících se koncertech Eda Sheerana

Sdílení

Spojení, které slibuje jedinečný zážitek a kvalitní hudební vystoupení. Tak mohou být definovány dva koncerty světové megastar Eda Sheerana 27. a 28. července, které na unikátním kruhovém pódiu zahájí Ewa Farna.

reklama

“Hledali jsme český support, který bude odpovídat kvalitám světových show a bude fanoušky Eda Sheerana bavit,” říká Michal Thomes, ředitel pořádající agentury Ameba Production, a dodává: “Ewa Farna byla jasná první volba a jsem nadšený, že to klaplo.” Ewa Farna tak oba dny otevře hlavní program od 18 hodin.

První ze dvou koncertů je již zcela vyprodán a na druhý přidaný nedělní termín zbývají poslední vstupenky.

Pro návštěvníky koncertů je připraven bohatý doprovodný program ve Fan Zóně v Parku 360 již od 12 hodin. Těšit se mohou na koncerty na doprovodných podiích, relax i sportovní aktivity, fotokoutky, gastronomické zážitky a další atrakce. Na čtyřech scénách vystoupí před hlavními koncerty například Ben Cristovao společně s Karolem Komendou, Pokáč nebo Thom Artway, kteří odkážou na buskerské kořeny Eda Sheerana. Ve večerních hodinách zde budou probíhat afterparty v režii DJs.

reklama

Ed Sheeran

Hlavní stage, která se nachází v bezprostřední blízkosti Fan Zóny, je v režii Eda Sheerana. Ten si pro své fanoušky připravil kruhové pódium, které obklopují tribuny ze všech stran. Umožňuje tak skvělý výhled návštěvníkům koncertu, ať už se usadí na kteroukoli tribunu. Pořadatelé ve videu (níže) nechávají nahlédnout i pod pokličku toho, jak se takové pódium na světovém turné staví. Jako další speciální host vystoupí úspěšný britský písničkář Calum Scott.Ewa Farna je v dnešní době jedna z nejúspěšnějších zpěvaček nejen u nás, ale i v Polsku. Letos má za sebou dvakrát vyprodanou show v O2 areně, která sklidila obrovský úspěch u publika i odborné veřejnosti. Na svém kontě má řadu ocenění včetně Českého slavíka, kde už ve svých 13ti letech vyhrála Objev roku. V roce 2022 ji Forbes zařadil do prestižního výběru inspirativních lidí 30 pod 30. I přes svůj mladý věk je již 18 let na hudební scéně. Vydala pět českých a šest polských řadových desek, dvě „Best Of“ kompilace a dokonce pár živých záznamů, at‘ už akusticky, nebo se symfonickým orchestrem.

Ewa Farna nedávno uvedla na festivalu Rock for People premiéru svého nového klipu Vlny ke stejnojmennému filmu Jiřího Mádla. 

Koncerty Eda Sheerana jsou konceptem, který u nás nemá obdoby. Společně s Fan Zónou slibují téměř celodenní program. Dorazí i buskerské hvězdy ze zahraničí v čele s talentovaným třináctiletým irským buskerem a hvězdou sociálních sítí Fionnem Whelanem, který jako by vypadl z oka Edovi Sheeranovi.. Tuzemské umělce doplní třeba i populární rodinná kapela Kašpárek v rohlíku, písničkáři Vojta Nedvěd, Láska nebo zpěvačka a známá slam-poetrička Tali.

reklama

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru