Menu

Co je nového?

Harley-Davidson se spojuje s kapelou Aerosmith

Sdílení
Foto: Harley-Daidson, Shutterstock

Harley-Davidson a firma Bravado, která zajišťuje merchandise pro studio Universal Music Group, oznámily uvedení speciální kolekce ve spolupráci s legendární rockovou skupinou Aerosmith.

reklama

Limitovaná edice těchto produktů nabízí řadu pánského a dámského oblečení a oděvních doplňků, které budou v prodeji prostřednictvím dealerství Harley-Davidson po celém světě a také na webu.

„Z partnerství se značkou Harley-Davidson na tomto projektu máme velkou radost. Ztělesňuje americkou tradici a autenticitu i přirozený styl, který perfektně shrnuje všechno, o čem je hudba skupiny Aerosmith. Je skvělé, že můžeme nabídnout takovou kolekci všem fanouškům,“ říká kytarista skupiny Aerosmith Joe Perry. 

Tato kolekce produktů se vyznačuje poutavou grafikou, která vznikla ve spolupráci Aerosmith a Harley-Davidson a přichází s jedinečným designem. V nabídce bude celkem 17 stylů sestavených z šesti výrazných grafických motivů.

reklama

Merchandise Aerosmith

Motiv Burnout je inspirovaný slavným albem od Aerosmith a využívá historické téma oslavující začátky obou těchto slavných amerických značek. Motiv Dream On se jmenuje podle hlavní skladby na debutovém studiovém albu „Dream On“. Ilustruje dlouholetou popularitu, jakou Aerosmith a Harley-Davidson mají na celém světě. Motiv Pump využívá známá loga Aerosmith a Harley-Davidson a přichází s nádherným společným designem, který obě značky propojuje do křídel svobody.


Motiv Aero Force One se jmenuje stejně jako oslavná óda na věrné fanoušky Aerosmith a je zpracována jako emblém zvýrazňující spojení těchto dvou amerických legend. Motiv Toxic Twins je grafické ztvárnění přezdívky pro autorskou dvojici skladeb této skupiny spolu s dalším odkazem na společné partnerství Aerosmith a Harley-Davidson. Tento design využívá obě loga, které obklopují hadi na znamení energie a silného ducha obou slavných značek. Motiv Draw the Line pak přebírá téma ze stejnojmenného alba Aerosmith a přidává vzorek pneumatiky a výfuky motocyklu Harley-Davidson jako vyjádření bouřlivé energie spojující Rock and Roll a motocykly.

Limitovaná edice obsahuje pánská a dámská trička, trika, košile, mikiny a další doplňky. 

Aerosmith je jednou z nejprodávanějších amerických rockových skupin všech dob. Prodala přes 150 milionů alb po celém světě a byla uvedena do síně slávy Rock and Roll Hall of Fame. Nahrála 25 zlatých alb, 18 platinových alb, 12 multi-platinových alb a je držitelem rekordu za největší celkový počet zlatých a platinových alb.


Aerosmith

Skupina celkem 21krát obsadila pozici v Top 40 v žebříčku Billboard Hot 100, včetně devíti prvních míst v žebříčku Mainstream Rock. Je držitelem řady ocenění včetně čtyř cen Grammy, šesti cen American Music, čtyř cen Billboard Award, 10 cen MTV Video Music a ocenění MusiCares Person of the Year.

Skupina ukázala, že dokáže snadno bourat hranice mezi žánry, když jako rocková legenda získala třeba i ceny Soul Train Award za Best Rap Single za svůj remix Run DMC’s “Walk This Way.”


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru