Menu

Co je nového?

Hledáte partnerku? Těmhle seznamkám se vyhněte obloukem!

Sdílení
Foto: Pexels

V době chytrých telefonů plných různých seznamovacích appek se může zdát, že už nás žádná seznamka nemůže překvapit. Omyl! Existuje totiž obrovská spousta úchylných seznamovacích serverů, kde můžete sbalit třeba i princeznu Leiu. Nevěříte? Pak mrkněte na krátký průřez těmi nejdivnějšími seznamkami na netu…

reklama

Tatínkova holčička

Nevíte co si počít s našetřenými miliony? Pejsci jako domácí mazlíčci už vás omrzeli? Nezoufejte a vydejte se na seznamovací server Sugar Daddie. Mladinké a nutno podotknout, že také velmi atraktivní, kočičky tu hledají úspěšné a finančně zajištěné muže, které na oplátku za přístup k jejich účtu budou poslouchat na slovo.
www.sugardaddie.com


Holky za katrem

Zlobivý holky prostě mají něco do sebe. Tyhle holky sice zlobily trochu víc, než je zdrávo, ale hvězdička naděje, že se ve vězení polepšily a už vás po sexu nezardousí polštářem, pořád svítí. Navíc budete mít dost času zjistit něco o duši vaší vyvolené, na fyzický kontakt v průběhu jejího výkonu trestu můžete totiž rovnou zapomenout.
www.womenbehindbars.com

reklama

Mladí a krásní

Ptáte se každé ráno zrcadla: „Řekni mi, kdo je na světě nejkrásnější?“, a vždycky si sami odpovíte, že nikdo jiný než vy to ani být nemůže? Pak vás určitě potěší seznamka pro krasavce a krasavice. Jen byste měli být připraveni na možné zklamání, až neprojdete krutým sítem registrovaných krásnolidí před vámi. Pokud nenahrajete naprosto boží fotku, kde vaše fyzická krása naplno vynikne, budete nemilosrdně odmítnutí jako ošklivci, kteří na seznámení nemají nárok. A to by mohlo maličko ohrozit vaše ego…
www.beautifulpeople.com


Klingoni a Romulané

Fanoušci Star Treku, můžete zaplesat! A nejen jeho, veškeří milovníci science fiction se spojili a na stránce Trek Passions hledají lásku. Pokud znáte zpaměti všechny hlášky ze Star Wars, celý život toužíte po princezně Leie nebo vás prostě jen lákají večery strávené rozebíráním kompletního díla Arthura C. Clarka, pak jste tady správně!
www.trekpassions.com


Všechny ošklivky světa

Krásnou holku by chtěl každý, ošklivou už tak úplně ne… ale není to škoda? Každý chlap ví, že ženy mají tendence se podceňovat, připadají si moc ošklivé, moc tlusté, tu jim vadí znamínko na tváři, tu zase velká prsa, a takhle bychom mohli pokračovat do nekonečna. Je tedy reálná šance, že na seznamce pro Ošklivky narazíte na krásnou hodnou holku, která má prostě jenom nízké sebevědomí. Jenom se jí ho nesnažte zvyšovat, mohlo by se to obrátit proti vám!
www.theuglybugball.com

reklama

Láska prochází žaludkem

Tohle všeobecně známé rčení dostává nový rozměr. V současné uspěchané době plné civilizačních nemocí nemáme čas ztrácet čas s někým, kdo nás může vlastnoručně připravenou večeří nechtěně zabít. Proto je důležité seznámit se s tím, kdo trpí stejnými alergiemi na jídlo jako vy. Odpadne pak neslušné vybírání oříšků z kung paa, vaše stejně „postižená“ vyvolená by je tam přece nikdy nedala.
www.singleswithfoodallergies.com


Šašci a klauni

Každý miluje klauny, nechte klauna milovat vás. Tak zní poměrně odvážné motto „klauní“ seznamky. Pokud ve vás tyhle figurky nebudí hrůzu, ale naopak vystupujete například v cirkusech a na dětských představeních jako šašek či klaun (ať už zmalovaný nebo ne), najdete svou lásku právě tady. Dívky z celého světa totiž shánějí svého vlastního klauna, který by je bavil i doma.
www.clowndating.com


Přebalíš mě?

Nemůžete se zbavit pocitu, že vám v dětství nic nechybělo? Nemusíte si zoufat, vytáhněte plenky a staňte se zase tím veselým batoletem. Nebudete jediní, milovníci plenek, dudlíků, zavinovaček a mateřského mléka se spojili a založili vlastní seznamku. S civilní fotkou tady ale nezabodujete, chce to minimálně dudlíka do pusy!
www.diapermates.com


Čolci jsou nesmrtelní

Ne, opravdu nemáme na mysli toho obojživelníka. Odkaz Jardy Jágra totiž stále žije! Čolek, nebo chcete-li mullet, má pořád své zastoupení ve škále módních (to slovo mělo být asi v uvozovkách) účesů. A to nejen mezi muži. Jágr už si na tyhle módní výstřelky evidentně nepotrpí, ale určitě by slečnou s čolkem na hlavě nepohrdl. Tak na co čekáte, do jedné ruky nůžky, do druhé foťák a je to doma.
www.mulletpassions.com

reklama

10 zcela zásadních rad, jak uspět na Tinderu


Komentáře (2)

  • Max

    15. 4. 2019 - 18:06

    A jestli někdo hledá normální seznamky, doporučuji Lovino.cz, jsou všechny na jednom místě srovnaný včetně recenzí.

    Odpovědět

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru